Urzędy pracy

Uzyskałeś status bezrobotnego? Nie trać czasu! Podnieś swoje kwalifikacje. Czy wiesz, że Urząd Pracy może sfinansować Twoje szkolenia zawodowe? Każda osoba bezrobotna ma do wykorzystania od 4 500 zł do 6000 zł na ten cel.

Wniosek możesz złożyć już dziś. Trwa to tylko 1 dzień. Zobacz jakie to proste! :)

 

 

Wybierz szkolenie komputerowe z oferty Expose Sp. z o.o. dostępnej na stronie internetowej www.expose.pl. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia skontaktuj się z nami, a ułożymy program szkolenia odpowiadający Twoim potrzebom.

 

 

Zadzwoń do nas: 22 465 88 88 lub 537 01 88 88 lub napisz [email protected]

 

 

Otrzymasz od nas kompletny wniosek do wypełnienia. Tylko 3 strony, na których należy napisać dlaczego akurat to szkolenie zostało Przez Ciebie wybrane i w jaki sposób pomoże Ci się rozwijać i ewentualnie zdobyć pracę.

 

 

Pozostałą część wniosku wypełniamy My. Zajmie Nam to nie więcej niż 1 dzień.

Następnego dnia przyjdź do Nas odebrać Naszą część wniosku i razem z Twoim złóż w Urzędzie Pracy u doradcy zawodowego lub pośrednika pracy.

 

 

Decyzja o skierowaniu na szkolenie zapada zwykle po 15 dniach roboczych.

 

 

 

Czy wiesz, że jeśli po zakończonym szkoleniu będziesz chciał założyć działalność gospodarczą lub dostaniesz poręczenie o ewentualnym zatrudnieniu od przyszłego Pracodawcy taki wniosek traktowany jest priorytetowo?

Nie czekaj! Już dziś napisz do nas, a my pomożemy Ci we wszelkich formalnościach. Czas to pieniądz – TWÓJ PIENIĄDZ !

Zapraszamy !