Junior Front-End Web Developer

Wakacyjny kurs Tworzenia stron internetowych dla dzieci i młodzieży od 12 roku życia

ZAPISZ SIĘ

Masz co najmniej 12 lat? Ciągnie cię do komputera?

Dołącz do naszych szkoleń IT!

Kiedy?

Lipiec lub sierpień 2020 r.

Dzieci i młodzież od 12 lat

Dla kogo?

Stacjonarnie lub zdalnie

Jak?

Jak uczymy?

Praktyczne ćwiczenia

Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach. Brak tutaj nudnych wykładów - u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy - to bardziej warsztaty niż wykłady. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc.

Stacjonarnie lub zdalnie

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie lub zdalnie - z dowolnego miejsca na świecie z użyciem platformy zoom.us Dołączasz do szkolenia, które odbywa się 'na żywo' w jednej z naszych sal szkoleniowych. W pełni uczestniczysz w laboratoriach wraz z innymi uczestnikami dzięki naszej infrastrukturze. Trener na bieżąco może sprawdzać Twoje postępy i pomagać Ci w zadaniach i ćwiczeniach.

Traktujemy Cię poważnie

Traktujemy młode osoby bardzo poważnie. Na rynku jest mnóstwo kursów dla dzieci i młodzieży, gdzie nauka odbywa się w formie zabawy. Takie kursy oczywiście są wartościowe, wiele z nich jest stosowanych dla młodszych dzieci. W Expose nie będzie klocków lego - osoba, która ukończyła 12 lat, przy odrobinie samozaparcia, poprowadzona przez dobrego trenera, jest w stanie uczyć się tak samo jak osoba dorosła.

Nauka technologii IT

Expose nie jest typową firmą szkoleniową. Nigdy nie chcieliśmy taką być. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą szkoleniową, ze świeżym spojrzeniem na utarte rozwiązania w branży IT. Za Expose stoją osoby z długoletnim doświadczeniem i pasją, a misją firmy jest podnoszenie jakości i efektywności pracy. Nasze kursy doskonale sprawdzają się również w nauce dzieci i młodzieży.

O kursie

Kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z tworzeniem stron internetowych, a chcą rozpocząć swoją przygodę z webdeveloping. Poznaj HTML i CSS, JavaScript oraz Wordpress. Naucz się tworzyć responsywne strony internetowe. Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach.

Czego Cię nauczymy?

Webdeveloper

Poznasz podstawy pracy w technologiach webowych, dowiesz się jak działają strony WWW, przeglądarka oraz czym jest protokół HTTP i API.

Poznasz podstawowe technologie takie jak HTML i CSS. To proste i niezbędne narzędzie przy tworzeniu każdej strony internetowej.

HTML + CSS

Responsive web design (RWD) – technika takiego projektowania strony WWW, aby jej układ dostosowywał się samoczynnie do rozmiaru okna przeglądarki.

RWD

Wordpress

Poznasz narzędzia pozwalające zbudować blog, zasilić go danymi, lub przygotować prosty system CMS do obsługi dynamicznych elementów strony.

Proste, lekkie i nowoczesne narzędzia do tworzenia statycznych stron internetowych to aktualna odsłona edytorów WYSiWYG, która działa!

Web buildery

Zobaczysz jak stworzyć kompletny sklep internetowy z analityką, powiązanymi usługami i wiele więcej.

Sklep internetowy

Trenerzy

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz pracy ze stronami www. Są to praktycy – osoby na co dzień zajmujące się tworzeniem stron internetowych. Ich doświadczenie i liczne przykłady z pracy zawodowej pozwalają w doskonały sposób dopasować program szkolenia i prowadzenie zajęć do uczestników szkolenia, nawet tych najmłodszych.

Wojtek i Łukasz – trenerzy, którzy będą prowadzili kurs Junior Front-end Developer to wykładowcy i programiści w jednej osobie. Od wielu lat wykonują projekty IT dla firm zewnętrznych, organizacji i instytucji publicznych. Posiadają kilkanaście lat doświadczenia w pracy w swoim zawodzie.

Program kursu

3 tygodnie | 6 dni | 24 godziny zajęć

Szkolenie trwa 6 dni i realizowane jest w godz. 8-12 lub 12:30-16:30 w tygodniu roboczym.

Tydzień 1

gr. I: 6-10 lipca 2020 r.

gr. II: 3-7 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: wtorek i czwartek

Tydzień 2

gr. I: 13-17 lipca 2020 r.

gr. II: 10-14 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: poniedziałek, środa

Tydzień 3

gr. I: 20-24 lipca 2020 r.

gr. II: 17-21 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: wtorek i czwartek

Czy sobie poradzę?

Jakie są wymagania?

Kurs jest w 100% od podstaw. Wymagamy jedynie sprawnego posługiwania się komputerem (pisanie na klawiaturze, kopiowanie plików, korzystanie z edytora tekstu). Kurs jest dostępny dla wszystkich, bez wcześniejszej znajomości programowania. Przed kursem nie musisz umieć programować, nie oczekujemy też żadnej styczności z programowaniem.

Czy nauka jest trudna?

I tak i nie, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Nauka tworzenia stron i pisania kodu wygląda podobnie jak nauka gry na gitarze – niektórym zajmie więcej czasu, innym mniej. W obydwu przypadkach trzeba jednak ćwiczyć, żeby osiągnąć cel. Nic nie przychodzi samo i od razu. Jednak satysfakcja z tego, że stworzysz samodzielnie stronę internetową będzie ogromna.

Uwolnij potencjał swojego dziecka!

Twoje dziecko będąc w wieku 12+ doskonale pewnie radzi sobie z wszelkimi komunikatorami, blogami, forami, facebookiem czy instagramem. Teraz jest świetny żeby zobaczyć to wszystko od środka i nauczyć się samodzielnie tworzyć strony internetowe. Wprowadzimy Twoje dziecko w świat języka HTML i CSS oraz JavaScript - nauczymy projektować strony internetowe!

Dlaczego nie języki polecane dzieciom, roboty, klocki?

Scratch - wizualny język programowania, roboty czy klocki są super! Ale dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Młode osoby w wieku 12+ traktujemy bardzo poważnie i wierzymy, że w tym wieku można już zacząć przygodę z prawdziwym tworzeniem stron. Gwarantujemy, że takie podejście zaprocentuje w późniejszym czasie w pracy jako Front-end Developer czy UX/UI Designer.

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Przy zapisie do 14 czerwca otrzymasz 10% rabatu

ZAPISZ SIĘ
 • Dokonaj zapisu do 14 czerwca i odbierz 10% rabatu
 • Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% podatku
 • Możliwość wystawienia faktury VAT
 • Zapisy twają do 30 czerwca
 • Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% podatku
 • Możliwość wystawienia faktury VAT
 • Zapisy twają do 30 czerwca
ZAPISZ SIĘ

981 zł

1 090 zł

1 090 zł

Cena regularna

-10%

Przedsprzedaż

FAQ

Jak mogę zapisać dziecko na kurs?

Zapisu możesz dokonać wypełniając poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Wszystkich płatności dokonuje się najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Płatności można dokonać jednorazowo bądź w 3 ratach - cena pozostaje taka sama.

Jak dokonuje się płatności?

Kurs odbywa się w 2 grupach. Pierwsza grupa startuje 6 lipca, druga grupa 3 sierpnia. Zajęcia odbywają się co 2 dzień w godz. 8-12 lub 12:.30-16:30.

Jakie są terminy zajęć?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowania udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs dostaję na ostatnich zajęciach specjalny certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Nasze kursy odbywają się w małych grupach, maksymalnie
12-osobowych. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

Ile osób uczestniczy w kursie?

Podczas 4 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy po około 15 minut każda. Zapewniamy zimne i ciepłe napoje oraz słone i słodkie przekąski.

Czy są przerwy?

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Nie ma. Wystarczy, że Twoje dziecko sprawnie posługuje się komputerem. Szkolenie prowadzone jest od podstaw przez doświadczonego trenera, a program został dopasowany do grupy wiekowej uczestników.

ZAPISZ SIĘ

Nie wiesz, czy kurs jest odpowiedni dla Twojego dziecka? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało - odpowiemy na wszystkie pytania.

NIE CZEKAJ

Kontakt

Sprawdź również:

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 6 lipca lub 3 sierpnia

Junior Graphic Designer

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 7 lipca lub 4 sierpnia

Junior Front-end Web Developer

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 6 lipca lub 3 sierpnia

Młodszy programista JAVA