Junior Graphic Designer

Wakacyjny kurs Grafik Designer dla dzieci i młodzieży od 12 roku życia

ZAPISZ SIĘ

Masz co najmniej 12 lat? Ciągnie cię do komputera?

Dołącz do naszych szkoleń IT!

Kiedy?

Lipiec lub sierpień 2020 r.

Dzieci i młodzież od 12 lat

Dla kogo?

Stacjonarnie lub zdalnie

Jak?

Jak uczymy?

Praktyczne ćwiczenia

Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach. Brak tutaj nudnych wykładów - u nas uczysz się tylko praktycznych rzeczy - to bardziej warsztaty niż wykłady. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc.

Stacjonarnie lub zdalnie

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie lub zdalnie - z dowolnego miejsca na świecie z użyciem platformy zoom.us Dołączasz do szkolenia, które odbywa się 'na żywo' w jednej z naszych sal szkoleniowych. W pełni uczestniczysz w laboratoriach wraz z innymi uczestnikami dzięki naszej infrastrukturze. Trener na bieżąco może sprawdzać Twoje postępy i pomagać Ci w zadaniach i ćwiczeniach.

Traktujemy Cię poważnie

Traktujemy młode osoby bardzo poważnie. Na rynku jest mnóstwo kursów dla dzieci i młodzieży, gdzie nauka odbywa się w formie zabawy. Takie kursy oczywiście są wartościowe, wiele z nich jest stosowanych dla młodszych dzieci. W Expose nie będzie klocków lego - osoba, która ukończyła 12 lat, przy odrobinie samozaparcia, poprowadzona przez dobrego trenera, jest w stanie uczyć się tak samo jak osoba dorosła.

Nauka technologii IT

Expose nie jest typową firmą szkoleniową. Nigdy nie chcieliśmy taką być. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą szkoleniową, ze świeżym spojrzeniem na utarte rozwiązania w branży IT. Za Expose stoją osoby z długoletnim doświadczeniem i pasją, a misją firmy jest podnoszenie jakości i efektywności pracy. Nasze kursy doskonale sprawdzają się również w nauce dzieci i młodzieży.

O kursie

Kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z programami graficznymi, a chcą rozpocząć swoją przygodę z grafiką. Poznaj programy Adobe takie jak Photoshop, Illustrator czy InDesign. Naucz się rysować i projektować grafiki oraz obrabiać zdjęcia. Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach.

Czego Cię nauczymy?

Adobe Photoshop

Photoshopa nazywa się niekiedy „programem do zdjęć”. Jednak obróbka tego rodzaju obrazów to nie jedyne zastosowanie edytora.

Projektuj ikony, loga i złożone ilustracje na potrzeby materiałów drukowanych, aplikacji, stron internetowych, filmów i gier.

Adobe Illustrator

Zestaw narzędzi do projektowania stron i definiowania układów umożliwia pracę zarówno na komputerach, jak i tabletach.

Projektowanie

Coś więcej niż „podstawy”

To szkolenie jest czymś więcej niż kursem obsługi kilku popularnych programów graficznych. Zgodnie z filozofią Exposé, zaplanowaliśmy je pod hasłem „w 100% merytoryczne”.

Gotowy na rewolucje technologiczną? Kiedyś źródłem wiedzy były książki, dziś coraz chętniej sięgamy po ebooki, a przy kawie przeglądamy internet.

Kreacje uniwersalne

Grafik kreatywny, Operator DTP, Fotoedytor, Ilustrator czy nawet Wydawca - możesz być każdym z nich. Najważniejszy jest pomysł, od tego wszystko się zaczyna.

Twórcze podejście

Trener

Łukasz Oberlan

Trener prowadzący szkolenie Graphic Designer to doświadczony i ceniony w środowisku wykładowca z wieloletnią praktyką – autor i tłumacz książek z dziedziny grafiki komputerowej 2D i 3D, grafik i fotograf. Pasjonat nowych mediów o szerokim spektrum zainteresowań i umiejętności. Doświadczony trener, konsultant i wykonawca. Twórca programów szkoleniowych. Autor i tłumacz literatury informatycznej z praktyką redakcyjną. Świetnie przygotowany do prowadzenia kursów i prezentacji (także w języku angielskim). Cieszący się dużą swobodą mowy i nienaganną prezencją. Samodzielny, twórczy, pełen zapału do pracy dydaktycznej.

Program kursu

3 tygodnie | 6 dni | 24 godziny zajęć

Szkolenie trwa 6 dni i realizowane jest w godz. 8-12 lub 12:30-16:30 w tygodniu roboczym.

Tydzień 1

gr. I: 3-7 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: poniedziałek i środa

Tydzień 2

gr. I: 10-14 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: wtorek i czwartek

Tydzień 3

gr. I: 24-28 sierpnia 2020 r.

Zajęcia: poniedziałek i środa

Czy sobie poradzę?

Jakie są wymagania?

Kurs jest w 100% od podstaw. Wymagamy jedynie sprawnego posługiwania się komputerem (pisanie na klawiaturze, kopiowanie plików, korzystanie z edytora tekstu). Kurs jest dostępny dla wszystkich, bez wcześniejszej znajomości pakietu Adobe. Przed kursem nie musisz umieć Photoshopa, nie oczekujemy też żadnej styczności z programami do grafiki wektorowej i rastrowej.

Czy nauka jest trudna?

I tak i nie, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Nauka graficznego projektowania to ćwiczenie wyobraźni i przestrzennego myślenia. Wymaga dokładności i uczy cierpliwości. Nic nie przychodzi samo i od razu. Jednak satysfakcja z tego, że będziesz samodzielnie retuszować zdjęcia, projektować loga i stworzysz własne grafiki będzie ogromna.

Uwolnij potencjał swojego dziecka!

Twoje dziecko będąc w wieku 12+ doskonale pewnie radzi sobie z facebookiem, wrzucaniem zdjęć na Instagrama i filmów na YouTube. A co gdyby wziąć to na poważnie? I nauczyć się jak profesjonalnie retuszować zdjęcia, tworzyć loga, ikony, zarządzać fontami i katalogować zdjęcia? Gwarantujemy, że jest to najlepszy czas na tego typu naukę, która zaowocuje w przyszłości.

Dlaczego grafika?

Bo rozwija wyobraźnię, uczy samodzielności i cierpliwości, pozwala uwolnić potencjał i odkryć nieznane pokłady możliwości Twojego dziecka. Jest nieodłącznym elementem tworzenia stron internetowych, projektowania ubrań, aranżacji wnętrz czy nauki fotografii. Pozwól swojemu dziecku rozwijać się w dowolnym kierunku. My pokażemy od czego zacząć.

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Przy zapisie do 14 czerwca otrzymasz 10% rabatu

ZAPISZ SIĘ
 • Dokonaj zapisu do 14 czerwca i odbierz 10% rabatu
 • Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% podatku
 • Możliwość wystawienia faktury VAT
 • Zapisy twają do 30 czerwca
 • Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% podatku
 • Możliwość wystawienia faktury VAT
 • Zapisy twają do 30 czerwca
ZAPISZ SIĘ

981 zł

1 090 zł

1 090 zł

Cena regularna

-10%

Przedsprzedaż

FAQ

Jak mogę zapisać dziecko na kurs?

Zapisu możesz dokonać wypełniając poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Wszystkich płatności dokonuje się najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Płatności można dokonać jednorazowo bądź w 3 ratach - cena pozostaje taka sama.

Jak dokonuje się płatności?

Kurs odbywa się w 2 grupach. Pierwsza grupa startuje 6 lipca, druga grupa 3 sierpnia. Zajęcia odbywają się co 2 dzień w godz. 8-12 lub 12:.30-16:30.

Jakie są terminy zajęć?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowania udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs dostaje na ostatnich zajęciach specjalny certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Nasze kursy odbywają się w małych grupach, maksymalnie
12-osobowych. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

Ile osób uczestniczy w kursie?

Podczas 4 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy po około 15 minut każda. Zapewniamy zimne i ciepłe napoje oraz słone i słodkie przekąski.

Czy są przerwy?

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Nie ma. Wystarczy, że Twoje dziecko sprawnie posługuje się komputerem. Szkolenie prowadzone jest od podstaw przez doświadczonego trenera, a program został dopasowany do grupy wiekowej uczestników.

ZAPISZ SIĘ

Nie wiesz, czy kurs jest odpowiedni dla Twojego dziecka? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało - odpowiemy na wszystkie pytania.

NIE CZEKAJ

Kontakt

Sprawdź również:

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 6 lipca lub 3 sierpnia

Junior Graphic Designer

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 7 lipca lub 4 sierpnia

Junior Front-end Web Developer

ZOBACZ
 • dla dzieci i młodzieży 12+
 • 6 dni | 24 godzin zajęć
 • Start 6 lipca lub 3 sierpnia

Młodszy programista JAVA