fbpx

Bootcamp Analiza danych w Pythonie

03-04, 10-11, 17-18 października 2020 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie

ZAPISZ SIĘ

Terminy najbliższych grup:

06-07, 20-21 lutego oraz 6-7 marca 2021 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie

12-13, 26-27 czerwca oraz 3-4 lipca 2021 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie

Bootcamp Analityk danych

Czas trwania:

6 dni (48 godzin)

Maksymalnie 8 osób

Grupa:

od 2 690 PLN netto

Cena:

Bootcamp Analityk danychBootcamp Analityk danych

Zapewniamy

48h nauki pod okiem specjalistów

Pokaźną dawkę wiedzy

o analizie danych w Pythonie

Konsultacje online z trenerem

Dodatkowo dostęp do materiałów online

Lunch oraz poczęstunek w cenie, w tym nieograniczona ilość kawy ;)

Samodzielne stanowisko komputerowe

O kursie

Kurs Analiza danych w Pythonie pokazuje od podstaw jak analizować dane i wykorzystać uczenie maszynowe w codziennej pracy przy użyciu języka Python. Na szkoleniu koncentrujemy się na praktyce, nie jest to wykład na uczelni, nie będziemy przerabiać matematycznych podstaw modeli danych, od razu nauczymy Cię z nich korzystać! Poznasz warsztat analityka i narzędzia niezbędne do pracy z językiem programowania Python oraz przetwarzania dużych zbiorów danych. Podczas zajęć będziesz ćwiczyć poznawane techniki na prawdziwych zbiorach danych, podobnych do tych, z którymi spotykasz się w praktyce zawodowej.

Bootcamp Analityk danychBootcamp Analityk danych

Dla kogo jest kurs?

Bootcamp Analiza danych w Pythonie

Kurs jest przygotowany dla osób początkujących, które nie miały wcześniej styczności z językiem Python i analizą danych, a chcą zacząć karierę w branży IT na stanowisku Analityka Danych, jak i dla tych którzy znają już podstawy, a chcą ugruntować swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej. Nie wymagamy żadnego doświadczenia w analizie danych czy programowaniu. Wystarczy, że nie masz problemu z logicznym myśleniem - resztą zajmiemy się my! Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był początkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów.

Kształcimy Specjalistów IT, których brakuje na rynku pracy

Zapotrzebowanie na analityków zwiększa się z każdym dniem. Analitycy danych mają nieograniczone możliwości rozwoju kariery zawodowej, wystarczy tylko wykonać pierwszy krok. Umiejętności pozyskane z tego kursu są bardzo cenione oraz poszukiwane na rynku pracy! Olbrzymie braki kadrowe są spowodowane coraz większym zapotrzebowanie na nowe technologie, aplikacje, operatorów baz danych i programy usprawniające pracę przedsiębiorstw. Bez wątpienia jest to zawód przyszłościowy oraz dochodowy! Jeśli przyłożysz się do nauki to z pewnością będziesz pracować jako analityk danych w branży, która bardzo dba o swoich pracowników.

Zarobki Analityka danych?

Zarobki w branży IT to temat, który elektryzuje specjalistów ds. wynagrodzeń. Według powszechnego przekonania rynek umożliwia pracownikom stawianie wysokich żądań finansowych. Szczególną grupą są analitycy baz danych, którzy z łatwością wpisują się do szybko rozwijającej się branży IT. W raporcie płacowym Sedlak & Sedlak mediana wynagrodzenia całkowitego na tym stanowisku wynosi 5 295 PLN netto. Co drugi analityk baz danych otrzymuje pensję od 3 983 PLN do 7 400 PLN. Na zarobki powyżej 7 400 PLN netto może liczyć 25% najlepiej opłacanych analityków.

*źródło: wynagrodzenia.pl

Czego Cię nauczymy?

Podstawy języka Python

Podczas kursu poznasz podstawy języka Python, dowiesz się jaka jest składnia języka, czym są zmienne, typy danych, obiekty oraz instrukcje sterujące. Dzięki bogatemu zapleczu gotowych bibliotek Python jest jednym z najpopularniejszych języków do analizy danych. Python jest też bardzo prosty w nauce, dzięki czemu pisanie własnych, dedykowanych narzędzi nie stanowi problemu nawet dla początkujących programistów.

Eksploracja danych

Na szkoleniu nauczysz się importować, eksportować oraz obrabiać dane przy użyciu bibliotek Pandas i Numpy. Pandas jest biblioteką pozwalającą na manipulowanie danymi w postaci tabelarycznej. Pozwala szybko i prosto łączyć, dzielić i przekształcać dane. NumPy z kolei to biblioteka napisana w języku C, służąca do obliczeń naukowych. Działa szybko i jest prosta w obsłudze. Skomplikowane obliczenia można wykonać jedną komendą!

Pozyskiwanie danych

W trakcie szkolenia omówimy łączenie się oraz pobieranie danych z API. Omówiona zostanie również technika web scraping, które polega na zautomatyzowanym pobieraniu danych ze stron internetowych poprzez sczytywanie elementów kodu HTML. Do automatyzacji pobierania danych użyjemy Selenium, które umożliwia stworzenie „bota”, który ma za zadanie odwzorować działanie człowieka. Poznasz najnowsze i jedno z najczęściej wykorzystanych narzędzi do web scrapingu i automatyzowania pracy.

Wizualizacja danych

Podczas szkolenia poznasz biblioteki wykorzystywane do wizualizacji danych, m.in Matplotlib, Seaborn, Plotly, Folium. Matplotlib to biblioteka do wizualizacji danych, która pozwala tworzyć wykresy. Seaborn rozszerza możliwości Matplotlib, który świetnie współpracuję z pakietem Pandas. Przy użyciu Folium nauczysz się jak wizualizować dane na mapach. Plotly to jedna z wielu bibliotek, która pozwala na tworzenie interaktywnych wykresów. Integralność Dash z Plotly, pozwala na tworzenie webowych raportów.

Statystyka i uczenie maszynowe

Poznasz podstawy statystki i zrozumiesz jak działa uczenie maszynowe i kiedy je stosować. Nauczysz się korzystać z pakietu Scikit-learn – najpopularniejszej biblioteki do uczenia maszynowego. W ramach problemów regresyjnych, klasyfikacyjnych oraz grupowania nauczysz się najpopularniejszych algorytmów ML. Między innymi: regresja liniowa, naiwny klasyfikator Bayesa, drzewa decyzyjne, lasy losowe, wzmocnione drzewa (XGBoost), regresja logistyczna, SVN oraz sieci neuronowe.

Sieci neuronowe

Sieci neuronowe to struktura zainspirowana pracą neuronów w mózgu. Sieci neuronowe zaliczają się do uczenia głębokiego (deep learning). Architektura sieci to matematyczna reprezentacja neuronów oraz powiązań między nimi. Wraz ze zwiększającą się mocą obliczeniową modele sieci neuronowych są coraz popularniejsze. Najczęstsze zastosowania sieci głębokich można znaleźć w problemach rozpoznawania obiektów na zdjęciach, rozpoznawania mowy, języka naturalnego oraz wielu innych. W ramach kursu nauczysz się tworzyć sieci neuronowe przy pomocy biblioteki Keras w problemach klasyfikacji oraz regresji.

Czy sobie poradzę?

Jakie są wymagania?

Nie wymagamy żadnego doświadczenia w analizie danych czy programowaniu. Wystarczy, że nie masz problemu z logicznym myśleniem - resztą zajmiemy się my! Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć przygodę z analizą danych wPython, jaki i dla tych które chcą rozwinąć swoje umiejętności. Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był początkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów.

Czy nauka jest trudna?

I tak i nie, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz :) Nauka jak analizować dane to nauka logicznego myślenia. Wymaga dokładności i uczy cierpliwości. Nic nie przychodzi samo i od razu. Jednak satysfakcja z tego, że będziesz samodzielnie wykonywać obliczenia, automatyzować pracę i tworzyć raporty będzie ogromna. Przy tym poznasz tajniki analizy i przetwarzania danych z użyciem języka Python.

Nasi trenerzy to specjaliści w branży!

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy – osoby na co dzień zajmujące się analizą danych. Ich doświadczenie i liczne przykłady z pracy zawodowej pozwalają w doskonały sposób dopasować program szkolenia i prowadzenie zajęć do aktualnych wymogów rynku pracy.

Po każdym szkoleniu otrzymujesz pakiet konsultacji z wykładowcą. W razie jakichkolwiek niejasności związanych z omawianym na szkoleniu programem masz możliwość kontaktu z trenerem w celu pomocy i rozwiązania wątpliwości.

Paweł Niewęgłowski

Doświadczony analityk i trener Expose z zakresu analizy danych oraz Business Intelligence. Obecnie pracuje na stanowisku Data Analyst w jednej z zagranicznych korporacji. Na co dzień zajmuje się budową i utrzymywaniem hurtowni danych, optymalizacją i automatyzacją procesów analitycznych oraz budowaniem raportów klientów i profili produktów. Jego podstawowym narzędziem pracy jest język Python oraz narzędzia Business Intelligence.

Łukasz Grochowina

Certyfikowany trener Microsoft (MCT)

Doświadczony trener z zakresu szkoleń komputerowych. Pasjonat nauk i technik komputerowych. Specjalista z zakresu obsługi programów Business Intelligence, a w szczególności Microsoft Power BI, Microsoft Power Pivot, Microsoft Power Query, Microsoft Excel, Microsoft Access, Office 365, SQL, programowanie w VBA.Posiada certyfikaty:

- Microsoft Certified Trainer (MCT)

- Microsoft Office Specialist Expert (MOS Expert)

- Microsoft Office Excel Expert (MOS Excel Expert)

- Microsoft Office Specialist Access (MOS Access Specialist)

Jak przebiega kurs?

6 dni | 48 godzin zajęć

Szkolenie trwa 6 dni i realizowane jest w godz. 8-16 w tygodniu roboczym lub 9-17 w weekendy

Zajęcia pod okiem doświadczonego trenera - praktyka, na co dzień zajmującego się analizą danych. Podczas zajęć w każdej chwili możesz go zapytać i poprosić o pomoc. Na szkoleniu stawiamy na praktykę, minimum teorii. Nasze szkolenia to w 90% warsztaty.

Prowadzimy kurs w trybie weekendowym oraz dziennym

 1. Edycja weekendowa to 3 x weekend, w godz. 9:00-17:00
 2. Edycja dzienna to 6 dni, zazwyczaj poniedziałek-piątek,w godz. 8:00-16:00

 1. 03-04, 10-11, 17-18 października 2020 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie
 2. 06-07, 20-21 lutego oraz 6-7 marca 2021 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie
 3. 12-13, 26-27 czerwca oraz 3-4 lipca 2021 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie

Terminy najbliższych grup:

Gwarancja jakości

Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci jego koszty.

SPRAWDŹ

Program kursu

1. Podstawy języka Python

 • Wybór środowiska programistycznego (Jupyter notebook, Spyder i inne edytory).
 • Uruchamianie skryptów z wiersza poleceń.
 • Instalacja modułów w konsoli poprzez conde i pip.
 • Podstawowe typy danych (str, int, float, complex).
 • Operatory arytmetyczne i logiczne.
 • Typy danych kolekcji (list, dict, tuple, set).
 • Wszystko jest obiektem.
 • Wbudowane funkcje.
 • Składnia oraz rola wcięć w kodzie.
 • Instrukcje sterujące (for, while, if, elif, else).
 • Funkcje def oraz funkcje anonimowe lambda.
 • Import modułów.•Podstawowe moduły time, datetime, random, os i inne.
 • Obsługa błędów (try…except).
 • Listy sklejane (List comprehensions).
 • Generatory.
 • Programowanie obiektowe.

3. Pozyskiwanie danych z API oraz webscraping

 • Interakcja oraz pobieranie danych z API.
 • Webscrapping stron internetowych.
 • Automatyzacja z pakietem Selenium.
 • Wprowadzenie do biblioteki matplotlib.
 • Histogramy.
 • Wykresy kolumnowe.
 • Wykresy liniowe.
 • Wykresy punktowe oraz zależności.
 • Mapy cieplne.
 • Łączenie wykresów.
 • Elementy wykresów: tytuł, oś x-y, skala, legenda.
 • Wizualizacja danych wielowymiarowych.
 • Import i obróbka zdjęć.
 • Wizualizacja przy użyciu Seaborn.
 • Wizualizacja danych na mapach przy użyciu biblioteki Folium.
 • Interaktywne wykresy w Plotly.

4.Wizualizacja danych

 • Import i eksport danych (csv, txt, h5, xlsx).
 • Typy kolekcji danych w Pandas (Dataframe, Series).
 • Transformacja, sortowanie oraz grupowanie danych.
 • Łączenie danych (merge, concat).
 • Filtrowanie danych.
 • Czyszczenie oraz imputacja braków danych.
 • Połączenie oraz pobieranie danych z baz danych.
 • Eksploracja i analiza danych w Pandas.
 • Wizualizacja danych przy pomocy pakietu Pandas.
 • Typy danych oraz konwertowanie danych w Numpy.
 • Tablice jedno, dwu oraz trójwymiarowe w Numpy.
 • Indeksowanie oraz operacje na wektorach.

2. Eksploracja danych w Pandas + Numpy

 • Przygotwanie danych.
 • Podział na zbiór treningowy, testowy oraz walidacyjny.
 • Dobór zmiennych do modelu (feature engineering).
 • Problem regresji vs problem klasyfikacji.
 • Algorytmy regresyjne (regresja liniowa, drzewa regresyjne, lasy losowe, wzmocnione drzewa decyzyjne, sieci neuronowe).
 • Metryki regresyjne.
 • Algorytmy klasyfikacyjne (naiwny klasyfikator Bayesa, regresja logistyczna, drzewa decyzyjne, lasy losowe, SVM, sieci neuronowe).
 • Metryki klasyfikacyjne.
 • Walidacja modeli (kroswalidacja).
 • Przeuczenie modelu, a niedotrenowanie modelu.
 • Algorytmy grupujące (k-means, DBSCAN).
 • Problemy symulacyjne.

5. Uczenie maszynowe

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona

ZAPISZ SIĘ
 • 48 godzin
 • Wsparcie trenera
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Lunch i przerwy kawowe
 • Dodatkowo dostęp do szkolenia online
 • Możliwa płatność w 3 ratach
ZAPISZ SIĘ

2 691 zł

2 990 zł

2 990 zł

Szkolenie stacjonarne

-10%

Szkolenie zdalne

Szkolenie indywidualne

8 990 zł

ZAPISZ SIĘ
 • 48 godzin
 • Zdalnie/bez wychodzenia z domu
 • Wsparcie trenera
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Dodatkowo dostęp do szkolenia online
 • Możliwa płatność w 3 ratach
 • 48 godzin
 • Wsparcie trenera
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Lunch i przerwy kawowe
 • Dodatkowo dostęp do szkolenia online
 • Możliwa płatność w 3 ratach

netto

netto

netto

Komfortowe warunki nauki

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem
 • Program naszych kursów jest dopasowany do potrzeb rynku pracy. Szkolimy specjalistów, których brakuje na rynku IT
 • Nasze biuro i sale szkoleniowe są nowoczesne i klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć własnego komputera)
 • Zapewniamy przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, soki, ciastka) oraz lunch - bez dodatkowych opłat

Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie, przychodząc do nas otrzymujesz jakość PREMIUM.

FAQ

Jak mogę zapisać się na kurs?

Zapisu możesz dokonać wypełniając powyższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Wszystkich płatności dokonuje się najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Płatności można dokonać jednorazowo bądź w 3 ratach - cena pozostaje taka sama.

Jak dokonuje się płatności?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowanie udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs dostaję na ostatnich zajęciach specjalny certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Nasze kursy odbywają się w małych grupach. Maksymalnie 8 osobowych. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

Ile osób uczestniczy w kursie?

Podczas 8 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy po około 15 minut każda oraz dłuższa przerwa lunchowa (okoła 45 minut) Zapewniamy zimne i ciepłe napoje, słone i słodkie przekąski oraz lunch.

Czy są przerwy?

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Wystarczy, że nie masz problemu z logicznym myśleniem :) Nie musisz znać języka Python oraz narzędzi do analizy danych. Wszystkiego Cię nauczymy.

ZAPISZ SIĘ

Nie wiesz, czy kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało - odpowiemy na wszystkie pytania.

NIE CZEKAJ

Kontakt

ul. Skierniewicka 10a

01-230 Warszawa

Budynek Renaissance Tower

(22) 465 88 88

(22) 240 19 99

Expose sp. z o.o.

Sprawdź również:

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 40 godzin zajęć
 • Excel, Access, SQL

Bootcamp

Analityk danych

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 40 godzin zajęć
 • Excel, VBA
 • Certyfikat Microsoft

Bootcamp

Specjalista Excel

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 40 godzin zajęć
 • Power Query, Power Pivot, Power Map, Power BI

Bootcamp Excel Business Intelligence

Opinie

Agnieszka Krajewska

Umiejętności zdobyte na szkoleniu mam zamiar wykorzystać w 100%.

Rafał Szczawiński

Poznanie nowych i utrwalenie już znanych funkcji. Będę teraz mógł swobodniej i szybciej poruszać się po programie.

Monika Kielczarska

Jako analityk i badacz uważam język Python za podstawowe narzędzie pracy, to szkolenie pozwoliło mi poznać możliwości tego języka o których nie wiedziałam, bądź nie pamiętała sposobu użycia.

Renata Tyszka

Dzieki profesjonalnemu trenerowi nabyte umięjętności w trakcie szkolenia służą mi w codziennej pracy.

Marzena Chajec

Bardzo sympatycznie prowadzone szkolenie, czasem tylko trochę za szybko:), trener dostosowuje się do potrzeb kursantów.

Renata Kurek

Szkolenie uważam za bardzo przydatne, pozwoliło na poszerzenie mojej podstawowej wiedzy z tego programu, poznałam wiele funkcji, które mam nadzieje zapamiętam i wykorzystam w swojej pracy

Magda

Wiedza w 100% przyda mi się podczas pracy, zakres szkolenia został rozszerzony, dostosowany do potrzeb grupy.

Dagmara Milewska

Podsumowanie wiedzy wcześniej zdobytej-nabycie nowych umiejętności; spojrzenie z innej perspektywy; różne możliwości rozwiązywania zagadnień

Łukasz Poborski

Zwiększenie wiedzy na temat możliwości pracy w programie

Sebastian

Bardzo mila fajna atmosfera. Dowiedziałem się wielu nowych i ciekawych umiejetności.

Monika Kruk

Szkolenie dotyczyło bardzo wielu zagadnień w ramach analizy danych w Pythonie - było to szkolenie kompleksowe. Dużo ćwiczeń umożliwiło zastosowanie poznanej wiedzy w praktyce.

Anonim

Mam nadzieję, że wiedza zdobyta na tym szkoleniu wspomoże mnie w szukaniu nowej pracy a nawet wzbogaci moją ofertę w dodatkowe atuty.

Anonim

Wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno usprawni mają prace na co dzień.

Mariusz Mielcarz

Szkolenie bardzo przydatne, nauczyłem się wiele ciekawych zastosowań języka Python co będę wykorzystywał w codziennej pracy.

Izabela

Szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, sympatyczny prowadzący. Wszystko było OK! Polecam wszystkim.

Jakub Misiewicz

Jestem zadowolony, że dzięki szkoleniu miałem okazję zgłębić tajniki Pythona. Ufam, że zdobyta wiedza będzie przydatna do pracy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.