fbpx

Bootcamp
Analityk danych

ZAPISZ SIĘ

Najbliższe terminy:

- 09-10, 15-17 maja 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie

- 04-05, 10-12 lipca 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie

- 14-15, 28-29 września oraz 05 października 2024 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie

- 04-06, 12-13 września 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie

- 14-15, 20-22 listopada 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie


Bootcamp Analityk danych

Czas trwania:

40 godzin

Kameralne grupy (od kilku do kilkunastu osób)

Grupa:

od 1 881 PLN netto

Cena:

Bootcamp Analityk danych Bootcamp Analityk danych

Zapewniamy

40h nauki pod okiem specjalistów

Pokaźną dawkę wiedzy

o analizie danych

Konsultacje online z trenerem

Dodatkowo dostęp do materiałów online

Lunch oraz poczęstunek w cenie, w tym nieograniczona ilość kawy ;)

Samodzielne stanowisko komputerowe

O kursie

Odkryj fascynujący świat analizy danych! Rozwijaj cenne i niezbędne umiejętności, które cieszą się ogromnym popytem na rynku pracy. Nasz intensywny kurs oparty w 95% na praktycznych warsztatach pozwoli Ci na zdobycie nieocenionych doświadczeń.

Ta wyjątkowa szansa pozwoli Ci opanować sztukę analizy danych w programach Excel, Access i języku SQL - niezbędnych narzędzi w dzisiejszym świecie biznesu. Nauczysz się wykorzystywać zaawansowane funkcje wyszukiwania, tworzyć dynamiczne raporty oparte na zaawansowanych tabelach przestawnych w Excelu oraz precyzyjne kwerendy w programie Access i zapytania w języku SQL.


Prowadzący nasz bootcamp to doświadczeni eksperci, którzy nie tylko przekażą Ci wiedzę, ale również podzielą się praktycznymi wskazówkami i rozwiązaniami z własnych projektów.

Niezwłocznie zastosuj swoją nowo zdobytą wiedzę w analizie dużych zbiorów danych, dzięki czemu staniesz się bardziej efektywny i pewny w pracy. Otwórz sobie drzwi do rozwijającej się dziedziny analityki danych, gdzie Twoje umiejętności będą cenione i doceniane.

Zapisz się już dziś na nasze szkolenie Bootcamp Analityk Danych i przekształć swoją pasję w zawodową przewagę!

Bootcamp Analityk danych Bootcamp Analityk danych

Dla kogo jest kurs?

Analiza danych - kurs, który został przygotowany dla osób, chcących rozpocząć swoją karierę w zawodzie analityka danych. Nie musisz mieć doświadczenia, aby wziąć udział w szkoleniu. Wystarczy znajomość Excela na średnim poziomie, a resztą zajmiemy się my. Szkolenie z analizy danych jest intensywnym treningiem, który nauczy Cię nie tylko teorii, ale też praktyki. Nasze kursy informatyczne prowadzą eksperci z branży, którzy na co dzień pracują w tym zawodzie, dzięki temu możesz czerpać wiedzę od najlepszych. Bootcamp Analiza danych wyposaży Cię w umiejętności niezbędne do pracy. Poznasz narzędzia analityczne, nauczysz się, jak korzystać z Excela i tabeli przestawnych, a także dowiesz się, czym jest SQL i Microsoft Access.

Bootcamp Analityk danych

Kurs jest przygotowany dla osób początkujących, które nie miały wcześniej styczności z bazami danych, a chcą zacząć karierę w branży IT na stanowisku Analityk Danych jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę.. Większość absolwentów tego kursu to osoby bez wykształcenia technicznego. Wystarczy, że znasz program Excel w stopniu co najmniej średnim i nie masz problemu z logicznym myśleniem - resztą zajmiemy się my! Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był zaczątkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów.

Bootcamp Analityka danych - skondensowana dawka wiedzy

Szkolenie Analiza danych opiera się na przekazaniu wiedzy potrzebnej do pracy na stanowisku analityka danych. Po ukończeniu kursu uzyskasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Organizowane przez nas bootcampy programowania przewidują szkolenie w trzech trybach:


- stacjonarnym,

- zdalnym,

- indywidualnym.


Możesz uczyć się zdalnie w domu albo wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym. Bootcamp Analityka danych to usystematyzowana wiedza, do której zyskujesz dostęp już po szkoleniu. Dla wszystkich naszych kursantów przygotowaliśmy materiały, z których mogą skorzystać już po odbyciu szkolenia. Kurs Analiza danych zapewnia także dostęp do wsparcia online, którego udzielają nasi mentorzy. Oczywiście pomoc uzyskasz także w trakcie szkolenia - nasi trenerzy udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeśli interesuje Cię analiza danych w Pythonie, możesz zapisać się na kurs i w ten sposób nauczyć się podstaw najpopularniejszego języka programowania.

Kształcimy Specjalistów IT, których brakuje na rynku pracy

Zapotrzebowanie na analityków zwiększa się z każdym dniem. Analitycy danych mają nieograniczone możliwości rozwoju kariery zawodowej wystarczy tylko wykonać pierwszy krok. Umiejętności pozyskane z tego kursu są bardzo cenione oraz poszukiwane na rynku pracy! Olbrzymie braki kadrowe są spowodowane coraz większym zapotrzebowanie na nowe technologie, aplikacje, operatorów baz danych i programy usprawniające pracę przedsiębiorstw. Bez wątpienia jest to zawód przyszłościowy oraz dochodowy! Jeśli przyłożysz się do nauki to z pewnością będziesz pracować jako analityk danych w branży, która bardzo dba o swoich pracowników.

Zarobki Analityka danych?

Zarobki w branży IT to temat, który elektryzuje specjalistów ds. wynagrodzeń. Według powszechnego przekonania rynek umożliwia pracownikom stawianie wysokich żądań finansowych. Szczególną grupą są analitycy baz danych, którzy z łatwością wpisują się do szybko rozwijającej się branży IT.W raporcie płacowym Sedlak & Sedlak mediana wynagrodzenia całkowitego na tym stanowisku wynosi 5 295 PLN netto. Co drugi analityk baz danych otrzymuje pensję od 3 983 PLN do 7 400 PLN. Na zarobki powyżej 7 400 PLN brutto może liczyć 25% najlepiej opłacanych analityków.

*źródło: wynagrodzenia.pl

Czego Cię nauczymy?

Narzędzia analityczne

Podczas kursu poznasz masę narzędzi, które ułatwią twoją późniejszą prace. Omówiony zostanie np. dodatek Solver programu MS Excel - idealne narzędzie używane do optymalizacji procesów zarówno produkcyjnych jak i logistycznych. Dodatkowo poznasz zestaw najważniejszych funkcji programu Excel, w tym funkcje logiczne, statystyczne, warunkowe czy wyszukiwania.

Excel i tabele przestawne

Tabele przestawne są narzędziem programu Excel do szerokiego analizowania dużej ilości danych, przedstawiając wynik w kompaktowej formie. Dane w tabeli przestawnej możemy przedstawiać na różne sposoby, w zależności jaki wybierzemy układ pól. Pozwala również na szybkie tworzenie i modyfikowanie opartych na danych z raportu wykresów przestawnych.

Język SQL

SQL to strukturalny język zapytań. Służy do wybierania lub modyfikowania danych w tabelach. Dzięki niemu można tworzyć kwerendy mając większy wpływ na ich działanie niż w przypadku tworzenia kwerend za pomocą systemu QBE (Query By Example). Na szkoleniu omawiany jest także Transakcyjny SQL (T-SQL), czyli rozszerzenie języka SQL.

Microsoft Access

Access to znane narzędzie służące do analizy danych. Posiada mnóstwo mechanizmów pozwalających efektywnie przetwarzać dane. Na szkoleniu omawiane są przykłady tworzenia zaawansowanych kwerend, dynamicznych formularzy, możliwości importowania i eksportowania danych oraz wiele innych zagadnień wykorzystywanych w analizie danych.

Czy sobie poradzę?

Jakie są wymagania?

Wystarczy znajomość programu Excel na poziomie średnim. Nie musisz znać ani mieć doświadczenia w pracy z bazami danych. Szkolenie stanowi przekrój możliwości analizy danych idąc przez pracę z Excel, tworzenie Tabel przestawnych, przez program Access i tworzenia kwerend, aż do pracy z językiem SQL wykorzystywanym przy pobieraniu danych i budowaniu zapytań.

Czy nauka jest trudna?

I tak i nie, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz :) Nauka jak analizować dane to nauka logicznego myślenia. Wymaga dokładności i uczy cierpliwości. Nic nie przychodzi samo i od razu. Jednak satysfakcja z tego, że będziesz samodzielnie wykonywać obliczenia, automatyzować pracę i tworzyć raporty i będzie ogromna. Przy tym poznasz tajniki analizy i przetwarzania danych oraz tworzenia raportów.

Nasi trenerzy to specjaliści w branży!

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy – osoby na co dzień zajmujące się analizą danych. Ich doświadczenie i liczne przykłady z pracy zawodowej pozwalają w doskonały sposób dopasować program szkolenia i prowadzenie zajęć do aktualnych wymogów rynku pracy.

Po każdym szkoleniu otrzymujesz pakiet konsultacji z wykładowcą. W razie jakichkolwiek niejasności związanych z omawianym na szkoleniu programem masz możliwość kontaktu z trenerem w celu pomocy i rozwiązania wątpliwości.

Łukasz Grochowina

Certyfikowany trener Microsoft (MCT)

Doświadczony trener z zakresu szkoleń komputerowych. Pasjonat nauk i technik komputerowych. Specjalista z zakresu obsługi programów Business Intelligence, a w szczególności Microsoft Power BI, Microsoft Power Pivot, Microsoft Power Query, Microsoft Excel, Microsoft Access, Office 365, SQL, programowanie w VBA.Posiada certyfikaty:

- Microsoft Certified Trainer (MCT)

- Microsoft Office Specialist Expert (MOS Expert)

- Microsoft Office Excel Expert (MOS Excel Expert)

- Microsoft Office Specialist Access (MOS Access Specialist)

Karol Kulik

Certyfikowany Trener Microsoft (MCT)

Trener Expose z zakresu programów Microsoft Office na wszystkich poziomach zaawansowania (Microsoft Excel, Microsoft Access, Power Point, Power Pivot, Power Query). Przeprowadził ponad 1000 szkoleń z zakresu programu Excel, baz danych i analizy danych.Posiada certyfikaty:

- Microsoft Certified Trainer (MCT)

- Microsoft Office Specialist Expert (MOS Expert)

- Microsoft Office Excel Expert (MOS Excel Expert)

- Microsoft Office Specialist Access (MOS Access Specialist)

Certyfikowany Trener Microsoft (MCT)

Trener Expose z zakresu programów Microsoft Office Excel na wszystkich poziomach zaawansowania (Od podstaw do poziomu zaawansowanego). Przeprowadził ponad 300 szkoleń z zakresu programu Excel, baz danych i analizy danych. Posiada certyfikat Microsoft Excel Specialist Expert (MOS Expert)

Mateusz Ambroziak

Certyfikowany Trener Microsoft

Trener Expose z zakresu programów Microsoft Office Excel na wszystkich poziomach zaawansowania (Od podstaw do poziomu zaawansowanego), a także VBA. Przeprowadził ponad 100 szkoleń z zakresu programu Excel, baz danych i analizy danych. Posiada certyfikat Microsoft Excel Specialist Expert (MOS Expert)

Krzysztof Stajkowski

Paweł Wysocki

Certyfikowany Trener Microsoft

Certyfikowany trener Microsoft z tytułem Microsoft Excel Expert (MOS Excel Expert 365). Specjalista w zakresie wykorzystania narzędzi MS Excel. Szkoleniowiec i konsultant z zakresu Microsoft Excel na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Jak przebiega kurs?

5 dni | 40 godzin zajęć

Szkolenie trwa 5 dni i realizowane jest w godz. 8-16 w tygodniu roboczym lub 8-16 w weekendy

Zajęcia pod okiem doświadczonego trenera - praktyka, na co dzień zajmującego się pracą w Excelu. Podczas zajęć w każdej chwili możesz go zapytać i poprosić o pomoc. Na szkoleniu stawiamy na praktykę, minimum teorii. Nasze szkolenia to w 90% warsztaty.

Prowadzimy kurs w trybie weekendowym oraz dziennym

 1. Edycja weekendowa to 3 x weekend (3 x sobota i 2 x niedziela), w godz. 8:00-16:00
 2. Edycja dzienna to 5 dni, zazwyczaj poniedziałek-piątek, w godz. 8:00-16:00
 1. 09-10, 15-17 maja 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie
 2. 04-05, 10-12 lipca 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie
 3. 14-15, 28-29 września oraz 05 października 2024 r. – tryb weekendowy, stacjonarnie lub zdalnie
 4. 04-06, 12-13 września 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie
 5. 14-15, 20-22 listopada 2024 r. – tryb dzienny, stacjonarnie lub zdalnie

Terminy bootcampów;

Gwarancja jakości

Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci jego koszty.

SPRAWDŹ

Program kursu

Microsoft Excel

1. Wstęp do programu Excel

 • Zasady pracy z arkuszem
 • Adresowanie względne i bezwzględne
 • Adresowanie A1 i W1K1
 • Nazywanie obszarów danych
 • Praca na wielu arkuszach i skoroszytach

2. Funkcje i formuły w analizie danych

 • Budowa funkcji
 • Funkcje matematyczne (SUMA, SUMA.JEŻELI, SUMA.WARUNKÓW, AGREGUJ)
 • Funkcje statystyczne (LICZ.JEŻELI, LICZ.WARUNKI, ILE.LICZB, ILE.NIEPUSTYCH, ŚREDNIA, ŚREDNIA.JEŻELI, ŚREDNIA.WARUNKÓW, MEDIANA)
 • Funkcje logiczne (JEŻELI, JEŻELI.BŁĄD, JEŻELI.ND, ORAZ, LUB, WARUNKI, LET, LAMBDA, PRZEŁĄCZ)
 • Funkcje informacyjne (CZY.BŁĄD, CZY.PUSTA, CZY.PARZYSTE, CZY.NIEPARZYSTE, CZY.LICZBA)
 • Funkcje wyszukiwania (WYSZUKAJ.PIONOWO, WYSZUKAJ.POZIOMO, INDEKS, PODAJ.POZYCJĘ, ADR.POŚR, X.WYSZUKAJ, X.DOPASUJ, SORTUJ, UNIKATOWE, FILTRUJ)
 • Funkcje tekstowe (LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU, ZNAJDŹ, DŁ, TEKST.PRZED, TEKST.PO, USUŃ.ZBĘDNE.ODSTĘPY, POŁĄCZ.TEKSTY, ZŁĄCZ.TEKST)
 • Funkcje daty (DZIŚ, TERAZ, DNI.ROBOCZE, DZIEŃ.ROBOCZY, DATA.RÓŻNICA)
 • Zagnieżdżanie funkcji
 • Formuły rozlane

5. Tworzenie formularzy

 • Ochrona arkusza
 • Kontrola poprawności danych
 • Listy rozwijane
 • Stosowanie formantów formularzy (pola wyboru, listy rozwijane, przyciski opcji, paski przewijania)
 • Zabezpieczanie arkusza i skoroszytu
 • Szukaj wyniku
 • Dodatek Solver
 • Optymalizacja danych

6. Narzędzia analityczne

 • Suma częściowa
 • Grupowanie danych i korzystanie z konspektu
 • Sortowanie danych
 • Filtrowanie danych
 • Filtrowanie zaawansowane
 • Tworzenie list niestandardowych
 • Wykorzystanie symboli wieloznacznych
 • Narzędzie Znajdź i zamień
 • Formatowanie warunkowe
 • Obsługa duplikatów
 • Konsolidowanie danych
 • Wklejanie specjalne i transpozycja

3. Praca z danymi

 • Tworzenie i formatowanie tabel przestawnych
 • Bufor tabeli przestawnej
 • Sortowanie i filtrowanie w tabelach przestawnych, grupowanie danych
 • Pola obliczeniowe i elementy obliczeniowe
 • Funkcja WEŹDANETABELI
 • Fragmentatory i skale czasu
 • Tworzenie wykresów przestawnych
 • Model danych
 • Analiza wykresów przestawnych

7. Tabele przestawne

 • Wykresy
 • Wykresy przebiegu w czasie
 • Wykresy przestawne
 • Filtry, fragmentatory i formanty
 • Interaktywna wizualizacja scenariuszy

8 Graficzne przedstawienie danych

 • Pobieranie danych z plików tekstowych
 • Pobieranie danych z bazy danych Access
 • Pobieranie danych z SQL Server
 • Filtrowanie danych
 • Sortowanie danych
 • Usuwanie oraz zachowywanie wierszy
 • Usuwanie oraz zachowywanie kolumn
 • Transpozycja tabel
 • Przekształcanie tekstu (m.in. przycięcie, zamiana wielkości liter, wyodrębnianie tekstu z zakresu, przed i po ogranicznikach itp.)
 • Przekształcanie dat (m.in. dzień tygodnia, początek i koniec miesiąca oraz roku, tydzień roku, nazwa dnia, nazwa miesiąca itp.)

4. Pobieranie i przekształcanie danych – Power Query

 • Praca na liczbach (m.in. operacje standardowe, dzielenie bez reszty, modulo, zaokrąglanie itp.)
 • Grupowanie i agregowanie danych
 • Kolumna przestawna (Pivot Column)
 • Anulowanie przestawienia kolumn (Unpivot Columns)
 • Dzielenie kolumn
 • Scalanie kolumn
 • Wypełnianie pustych komórek w dół oraz w górę
 • Kolumny warunkowe
 • Scalanie zapytań
 • Rodzaje sprzężeń między zapytaniami

4. Pobieranie i przekształcanie danych – Power Query cd

Microsoft Access i wstęp do baz danych

1. Wstęp do programu Access

 • Teoria baz danych
 • Budowa baz danych w Accessie: tabele, rekordy, pola
 • Typy danych
 • Relacyjny model baz danych
 • Klucze główne i obce
 • Wymuszanie więzów integralności
 • Omówienie schematu tworzenia kwerendy
 • Kwerendy wybierające
 • Tworzenie i zastosowanie kwerend krzyżowych
 • Sprzężenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • Obliczenia w kwerendach
 • Wykorzystanie operatorów logicznych AND i OR
 • Operator NOT
 • Parametryzacja zapytań
 • Eksport wyników zapytania

2. Tworzenie kwerend

4. Użycie funkcji wbudowanych podczas tworzenia kwerend

 • Konstruktor wyrażeń
 • Przetwarzanie ciągów znaków
 • Obliczanie daty i czasu
 • Funkcje matematyczne
 • Funkcje konwersji danych
 • Obsługa błędów
 • Tworzenie raportów przy użyciu kreatora
 • Edycja raportów w Widoku projektu
 • Przygotowanie raportu do druku
 • Grupowanie danych
 • Sortowanie danych
 • Użycie formantów
 • Arkusz właściwości
 • Praca w widoku układu

5. Tworzenie raportów

 • Kwerendy aktualizujące
 • Kwerendy dołączające
 • Kwerendy tworzące tabelę
 • Kwerendy usuwające rekordy

3. Praca z kwerendami funkcjonalnymi

Język SQL w Microsoft SQL Server

1. Przygotowanie narzędzia SQL Server Management Studio (SSMS) do pracy

 • Konfiguracja środowiska pracy w SSMS
 • Personalizacja ustawień dla efektywnego korzystania
 • Tworzenie i zarządzanie projektem w SSMS
 • Praktyczne kroki tworzenia i organizowania projektów
 • Strategie zapisywania, nazewnictwo plików
 • Organizacja kodu dla łatwiejszej analizy i utrzymania
 • Tworzenie diagramów w SSMS
 • Wskazówki dotyczące projektowania diagramów w SSMS
 • Podstawy wybierania danych z tabel
 • Znaczenie klauzuli FROM w kontekście zapytań
 • Stosowanie aliasów
 • Nadawanie aliasów kolumnom i tabelom
 • Poprawa czytelności zapytań

2. Instrukcja SELECT i rola klauzuli FROM

 • Wybieranie konkretnych rekordów z użyciem warunków
 • Warunki ograniczające - LIKE, BETWEEN, IN, IS Null
 • Zastosowanie różnych warunków ograniczających
 • Skuteczne filtrowanie danych w zapytaniach
 • Operatory logiczne - AND, OR, NOT
 • Kombinowanie warunków w zapytaniach

3. Warunki wyboru danych - WHERE

 • Organizacja wyników zapytań według określonych kryteriów
 • Praktyczne zastosowanie sortowania

4. Sortowanie danych - ORDER BY

 • Klauzula GROUP BY dla agregacji wyników
 • Klauzula HAVING do filtrowania grup

5. Grupowanie danych - GROUP BY i HAVING

 • Praca z różnymi rodzajami łączeń
 • Efektywne łączenie wyników zapytań

7. Łączenie wyników zapytań - UNION, EXCEPT, INTERSECT

 • Różne rodzaje sprzężeń i ich zastosowania
 • INNER JOIN
 • LEFT JOIN
 • RIGHT JOIN
 • FULL JOIN
 • CROSS JOIN
 • Wybór odpowiedniego rodzaju sprzężenia dla konkretnego przypadku

8. Typy sprzężeń

 • Funkcje agregujące - SUM, COUNT, AVG, MIN, MAX
 • Skuteczne wykorzystanie funkcji agregujących
 • Analiza i podsumowanie danych numerycznych
 • Funkcje operujące na datach i czasie
 • Manipulacja danymi daty i czasu
 • Zastosowanie funkcji operujących na dacie i czasie
 • Funkcje i operatory operujące na tekście
 • Praca z danymi tekstowymi w zapytaniach
 • Zastosowanie funkcji i operatorów dla manipulacji tekstem

9. Funkcje w języku SQL

 • Wstawianie nowych rekordów do tabel
 • Techniki dodawania danych z różnych źródeł

10. Dodawanie danych do tabel - Instrukcja INSERT INTO

 • Tworzenie i zarządzanie widokami
 • Zastosowanie widoków w praktyce

11. Tworzenie widoków - Instrukcja CREATE VIEW

6. Modyfikator DISTINCT i Klauzula TOP

 • Usuwanie duplikatów z wyników
 • Ograniczanie liczby wyświetlanych rekordów

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ

1 881 zł

2 090 zł

2 090 zł

Szkolenie stacjonarne

-10%

Szkolenie zdalne

netto

netto

Komfortowe warunki nauki

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem
 • Program naszych kursów jest dopasowany do potrzeb rynku pracy. Szkolimy specjalistów, których brakuje na rynku IT
 • Nasze biuro i sale szkoleniowe są nowoczesne i klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć własnego komputera)
 • Zapewniamy przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, soki, ciastka) oraz lunch - bez dodatkowych opłat

Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie, przychodząc do nas otrzymujesz jakość PREMIUM.

Praca po kursie

Na bazie wieloletniego doświadczenia nasze kursy dostosowane są do aktualnych potrzeb rynku pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, które regularnie zatrudniają naszych absolwentów. To szansa na szybki start w międzynarodowej branży IT oraz gwarancja ciekawych projektów.

Po kursie Analityk danych w Expose możesz szukać pracy zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Nasi absolwenci pracują w największych i najlepszych firmach w Polsce i za granicą. Partnerem naszego kursu Analityk danych jest firma FG Energy, która aktualnie poszukuje Specjalistów Excel i Access. Aktualne oferty pracy firmy FG Energy możesz znaleźć na stronie firmy.

FAQ

Jak mogę zapisać się na kurs?

Zapisu możesz dokonać wypełniając poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Wszystkich płatności dokonuje się najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem zajęć. Płatności można dokonać jednorazowo bądź w 3 ratach - cena pozostaje taka sama.

Jak dokonuje się płatności?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowanie udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Nasze kursy odbywają się w małych, kameralnych grupach. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu osób. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

Ile osób uczestniczy w kursie?

Podczas 8 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy po około 15 minut każda oraz dłuższa przerwa lunchowa (okoła 45 minut) Zapewniamy zimne i ciepłe napoje oraz słone i słodkie przekąski.

Czy są przerwy?

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Wystarczy, że znasz program Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym. Nie musisz znać ani mieć doświadczenia z bazami danych czy językiem SQL. Wszystkiego Cię nauczymy.

ZAPISZ SIĘ

Nie wiesz, czy kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało - odpowiemy na wszystkie pytania.

NIE CZEKAJ

Kontakt

Expose sp. z o.o.

ul. Skierniewicka 10a

01-230 Warszawa

Budynek Renaissance Tower

(22) 465 88 88

(22) 240 19 99

Sprawdź również:

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 40 godzin zajęć
 • Excel, VBA
 • Certyfikat Microsoft

Bootcamp Specjalista Excel

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 48 godzin zajęć
 • Język Python i analiza danych w Pythonie

Bootcamp Analiza danych w Pythonie

ZOBACZ
 • stacjonarnie lub zdalnie
 • 40 godzin zajęć
 • Power Query, Power Pivot, Power Map, Power BI

Bootcamp Excel Business Intelligence

Katalog szkoleń

Sprawdź pełny katalog szkoleń. Znajdziesz w nim między innymi szkolenia z Grafiki DTP, Grafiki 3D, programów Adobe, Microsoft, Excel, Office, VBA, baz danych i SQL, Power BI, Business Intelligence, programowania, web developer, Python, Bootcampy oraz wiele innych.

SPRAWDŹ

Opinie

Agnieszka Krajewska

Umiejętności zdobyte na szkoleniu mam zamiar wykorzystać w 100%.

Rafał Szczawiński

Poznanie nowych i utrwalenie już znanych funkcji. Będę teraz mógł swobodniej i szybciej poruszać się po programie.

Monika Kaczmarska

Jako analityk i badacz uważam excel za podstawowe narzędzie pracy, to szkolenie pozwoliło mi poznać możliwości tego programu o których nie wiedziałam, bądź nie pamiętała sposobu użycia.

Renata Tyszka

Dzieki profesjonalnemu trenerowi nabyte umięjętności w trakcie szkolenia służą mi w codziennej pracy.

Marzena Chajec

Bardzo sympatycznie prowadzone szkolenie, czasem tylko trochę za szybko:), trener dostosowuje się do potrzeb kursantów.

Renata Kurek

Szkolenie uważam za bardzo przydatne, pozwoliło na poszerzenie mojej podstawowej wiedzy z tego programu, poznałam wiele funkcji, które mam nadzieje zapamiętam i wykorzystam w swojej pracy

Magda

Wiedza w 100% przyda mi się podczas pracy, zakres szkolenia został rozszerzony, dostosowany do potrzeb grupy.

Dagmara Kwiecińska

Podsumowanie wiedzy wcześniej zdobytej-nabycie nowych umiejętności; spojrzenie z innej perspektywy; różne możliwości rozwiązywania zagadnień

Robert Komorski

Zwiększenie wiedzy na temat możliwości pracy w programie

Sebastian

Bardzo mila fajna atmosfera. Dowiedziałem się wielu nowych i ciekawych umiejetności.

Monika Kruk

Szkolenie dotyczyło bardzo wielu zagadnień w ramach MS Excel - było to szkolenie kompleksowe. Dużo ćwiczeń umożliwiło zastosowanie poznanej wiedzy w praktyce.

Anonim

Mam nadzieję, że wiedza zdobyta na tym szkoleniu wspomoże mnie w szukaniu nowej pracy a nawet wzbogaci moją ofertę w dodatkowe atuty.

Anonim

Wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno usprawni mają prace z Excelem na co dzień.

Mariusz Badaczewski

Szkolenie bardzo przydatne, nauczyłem się wiele ciekawych zastosowań programu EXCEL co będę wykorzystywał w codziennej pracy.

Karolina

Szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, sympatyczny prowadzący. Wszystko było OK! Polecam wszystkim. Egzamin zdany na 94%.

Jakub Misiewicz

Jestem zadowolony, że dzięki szkoleniu miałem okazję zgłębić tajniki Excela. Ufam, że zdobyta wiedza będzie przydatna do pracy w domu oraz zawodowej.