fbpx

Warto wiedzieć

Szkolenia dofinansowane

Wróć

Płatności ratalne

o finansowaniu na raty

Podstawowe informacje

Płatność ratalna jest dostępna dla osób prywatnych, za kursy zawodowe (bootcampy). Obecnie w Expose możesz wybrać płatność w trzech równych ratach. Płatności ratalne w Expose są nieoprocentowane i całkowicie bez kosztowe. Przy płatności w ratach nie są uwzględniane żadne rabaty i promocje (chyba że jest to jednoznacznie ustalone w zasadach danej promocji).

Przy wyborze płatności ratalnej, dla potwierdzenia akceptacji zasad i terminów płatności, wymagane jest podpisanie umowy o płatności ratalnej. Wzór tej umowy do wglądu znajduje się do pobrania w plikach poniżej. Wypełnioną umowę prosimy wydrukować i podpisać, po czym przesłać mailem z załączonym w mailu zdjęciem lub skanem na adres [email protected]

Pierwsza rata za kurs płatna jest najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, druga i trzecia rata zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. W razie dalszych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy raty są oprocentowane?

Nie, nasze płatności ratalne są nieoprocentowane i bez kosztowe. Oprócz wartości szkolenia nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów

Czy muszę podpisać umowę?

Tak. Podpisanie umowy o płatności ratalnej jest niezbędne do rozłożenia płatności za szkolenia na raty. Jest to dla nas zabezpieczanie i potwierdzenie Twojej uczciwości.

Jak mogę zapłacić?

Pierwsza rata za kurs płatna jest najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, druga i trzecia rata zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. W razie dalszych pytań lub wątpliwości skontaktuje się z nami.

Czy dostanę na koniec szkolenia certyfikat?

Oczywiście! Jesteś traktowany tak samo jak inni uczestnicy szkolenia. W ostatnim dniu zajęć otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie (nawet jeśli nie opłaciłeś jeszcze wszystkich rat za szkolenie).

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Po opłaceniu ostatniej raty wystawimy fakturę zgodnie z podanymi danymi.

pobierz

Pliki do pobrania

  Dofinansowanie szkoleń
  Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected].

  Gratulacje!
  Wniosek został wysłany prawidłowo.
  Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.