fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

ASP.NET Core Kursy i szkolenia

Wydajność, elastyczność i zaawansowane funkcje ułatwiają rozwijanie nowoczesnych aplikacji internetowych. ASP.NET Core kurs pozwoli Ci dowiedzieć się, jak korzystać z tego frameworka, aby tworzyć dynamiczne strony internetowe, aplikacje internetowe, RESTful API i wiele więcej. Zasługujesz na szkolenie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości. W Expose Twój rozwój jest naszym priorytetem.

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
15.07.2024 - 17.07.2024
Cena szkolenia:
2 490 PLN /netto
Czas trwania
40 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
15.07.2024 - 19.07.2024
Cena szkolenia:
3 990 PLN /netto

ASP.NET Core kurs – klucz do nowych umiejętności

Nasza oferta to więcej niż zwykły ASP NET kurs online. To szansa na naukę według praktycznych i efektywnych metod. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, nasi eksperci dostosują do niego tempo nauki. Kurs ASP skupia się na wybranych umiejętnościach, które są kluczowe dla sukcesu w pracach developerskich. ASP.NET Core jest otwartoźródłowym frameworkiem do tworzenia aplikacji internetowych, rozwijanym przez firmę Microsoft. Jednym z głównych atutów tego narzędzia jest jego wieloplatformowość – można używać go na różnych systemach operacyjnych, takich jak Windows, Linux i macOS. Wybierając NET Core kurs, nauczysz się planować, tworzyć i zaopatrywać platformy według najwyższych standardów branżowych.

Kurs ASP od Expose – dlaczego warto go wybrać?

ASP kursy oferowane przez Expose stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zdobyć umiejętności w zakresie programowania aplikacji internetowych. Nasze szkolenie pomoże Ci opanować tę technologię i stać się ekspertem w dziedzinie tworzenia zaawansowanych rozwiązań webowych.

Wybierając Expose, stawiasz na rzetelne szkolenia od doświadczonych praktyków. Mamy do zaoferowania wiele dodatkowych korzyści:

Zrealizuj swoje cele z nami!

W Expose stawiamy na Twoją przyszłość. Niezależnie od poziomu doświadczenia w programowaniu, ASP.NET Core kurs to doskonały pierwszy krok, ku osiągnięciu swoich celów zawodowych. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę z tworzeniem aplikacji internetowych przy wsparciu doświadczonych ekspertów z Expose. Zachęcamy także do sprawdzenia naszej pozostałej oferty szkoleń.

Sprawdź:

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.