fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia 3D Blender

Kursy Blender to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą nauczyć się tworzenia grafik 3D. Ten bezpłatny program daje bardzo wiele możliwości. Złożone funkcje Blendera zostaną klarownie wyjaśnione w trakcie szkolenia – nauka z naszymi trenerami opiera się głównie na ćwiczeniach warsztatowych. Dlatego też ukończenie kursu z Blendera daje Ci umiejętności praktyczne, które pozwolą na samodzielną pracę w programie. Szkolenie z grafiki 3D to szansa na rozwój oraz zdobycie kwalifikacji dla dalszych kroków w karierze grafika. Zobacz nasz katalog i wybierz najlepsze szkolenie dla siebie!

Szkolenie Blender – świat trójwymiarowej grafiki

Kurs Blendera dla początkujących pozwoli Ci na opanowanie podstawowych funkcji tego programu. W jego trakcie nauczysz się m.in.:

Wszystkie te umiejętności będą skupione nie tylko na samym wyglądzie grafiki 3D, ale także bardzo ważnych aspektach technicznych. Jeśli natomiast chcesz jeszcze bardziej zgłębić swoją wiedzę dotyczącą grafiki, polecamy kursy z Cinema 4D. Wszystkie prowadzone przez nas kursy i szkolenia IT są profesjonalnie przygotowane. Oferujemy zarówno naukę zdalną, jak i stacjonarną. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję ze zdobytych umiejętności. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
25.06.2024 - 27.06.2024
Cena szkolenia:
Od 1 791 PLN /netto
Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.