fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia HTML i CSS

Kurs HTML i CSS to szansa na rozwój w branży IT, ale także zdobycie kwalifikacji możliwych do wykorzystania w innych dziedzinach. Języki te używane są do tworzenia stron internetowych i uznawane za podstawowe w działaniach każdego programisty. Ich wykorzystanie daje wiele możliwości. Szkolenie CSS i HTML możesz dobrać odpowiednio do swojego aktualnego poziomu. Prowadzimy zarówno kursy dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i zaawansowanych, pragnących pogłębić swoją wiedzę. Z pewnością więc uda Ci się wybrać odpowiednie dla siebie szkolenie HTML i CSS. Sprawdź także inne kursy i szkolenia IT, które znajdziesz w naszym katalogu. Zapraszamy do zapisów!

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
08.07.2024 - 09.07.2024
Cena szkolenia:
1 290 PLN /netto
Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
24.06.2024 - 25.06.2024
Cena szkolenia:
1 190 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
18.11.2024 - 20.11.2024
Cena szkolenia:
1 290 PLN /netto

Szkolenie CSS i HTML – zacznij od podstaw

Mimo wielu istniejących obecnie języków programowania, nadal większość stron internetowych powstaje w oparciu o CSS3 i HTML5. Warto więc zapoznać się z nimi, aby nabyć podstawową wiedzę każdego specjalisty branży IT. Nauka HTML i CSS na naszych szkoleniach jest bardzo efektywna. Nasi profesjonalni trenerzy przedstawiają Ci wiedzę praktyczną, którą później możesz wykorzystać na licznych ćwiczeniach warsztatowych. Dzięki temu po kursie HTML5 i CSS3 będziesz mógł samodzielnie wykorzystywać te narzędzia w swojej pracy. Dla głębszego zapoznania się z tematem tworzenia profesjonalnych stron internetowych polecamy także Webmaster bootcamp oraz kursy i szkolenia Webmaster

Kursy i szkolenia IT – poznaj nowe technologie 

Stale rozwijająca się branża IT oraz nowe technologie coraz częściej przenikają zarówno do wielu innych zawodów, jak i dziedzin życia. Dlatego też warto zainwestować w rozwój swój, a także pracowników, korzystając z dostępnych w Expose kursów. Pozwolą one na nabycie nowych umiejętności, a także wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi w każdym rodzaju pracy. Z pewnością ułatwią i usprawnią wiele codziennych czynności. Zapisz się już teraz na kurs HTML i CSS lub inne szkolenia dostępne w naszym katalogu!
 

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.