fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia z CMS Wordpress

Kursy WordPress to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się tworzyć profesjonalne strony internetowe. System CMS WordPress umożliwia to bez konieczności znajomości programowania oraz jego języków. Jest odrębnym narzędziem, którego nauczyć się może każdy! Jeśli więc chcesz tworzyć własną stronę internetową, bloga, czy sklep online dla swojego biznesu – szkolenie WordPress jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci nabyć podstawową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Szereg ćwiczeń warsztatowych przygotowanych przez naszych trenerów przygotuje Cię do samodzielnej pracy w systemie. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Sprawdź także inne kursy i szkolenia IT dostępne w naszym katalogu.

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
21.09.2024 - 22.09.2024
Cena szkolenia:
1 490 PLN /netto

Szkolenie WordPress – profesjonalne strony internetowe

Nauka WordPress na naszych szkoleniach jest bardzo efektywna, a jednocześnie przyjemna. Klarownie i przejrzyście wytłumaczone narzędzie, będziesz miał możliwość przetestować pod okiem naszych ekspertów. Dzięki temu kursy WordPress dają Ci solidną podstawę do późniejszego wykorzystania systemu w swojej pracy. Warto także wspomnieć, że narzędzie to jest bezpłatne. Po przejściu szkolenia nie będziesz więc musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej – wszystkim zajmiesz się sam. System WordPress i jego nauka z pewnością ułatwią Ci wiele czynności.

Najwyższej jakości kursy i szkolenia IT

W Expose możesz zapisać się na liczne kursy, które pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Znajdziesz u nas szkolenia dotyczące branży IT, ale także wiele innych jak np. kursy Microsoft czy programów graficznych. Dlatego też warto zapoznać się z naszą ofertą i znaleźć coś dla siebie lub swoich pracowników. Jeśli interesujesz się programowaniem i marzysz o profesjonalnym tworzeniu stron www, sprawdź kursy i szkolenia Webmaster lub Webmaster bootcamp. Zapraszamy!
 

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.