fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia Joomla

Chcesz pracować z CMS, ale brakuje Ci wiedzy? Nic straconego! Organizujemy kursy Joomla, na których dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z najpopularniejszym systemem do zarządzania treścią. Nasza firma prowadzi kursy informatyczne, które kończą się uzyskaniem certyfikatu – szkolenie Joomla też Ci go zapewni. Dołącz do nas i ucz się od ekspertów z branży. Gwarantujemy solidną porcję wiedzy, dzięki której samodzielnie stworzysz swój własny portal internetowy od podstaw.

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
16.12.2024 - 17.12.2024
Cena szkolenia:
1 490 PLN /netto

Joomla – kurs dla początkujących

Kurs Joomla to 16 godzin intensywnej nauki pod okiem ekspertów. Zdajemy sobie sprawę, że tak duża dawka wiedzy może przytłaczać, dlatego wszystkie kursy Web Developera prowadzimy w prosty i przystępny sposób. Kursy Joomla to usystematyzowana porcja wiedzy, którą z łatwością przyswoi nawet laik. Na naszym szkoleniu dowiesz się:

Dla wszystkich naszych kursantów przygotowaliśmy pakiet materiałów, z których możesz skorzystać w dowolnej chwili, a także wsparcie online, jeśli natrafisz na jakiekolwiek trudności po zakończonym szkoleniu. Każde szkolenie z Joomla odbywa się w dobrze wyposażonych salach – nie musisz brać swojego komputera, aby uczestniczyć w kursie.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.