fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia AngularJS i TypeScript

Angularjs kurs to doskonała szansa na podniesienie swoich umiejętności z programowania. Jest on przeznaczony dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę dotyczącą języka JavaScript. Jego celem jest poznanie narzędzi umożliwiających tworzenie aplikacji działających w przeglądarce internetowej. Kurs Angular i TypeScript zapewni Ci umiejętności, które z pewnością pozwolą na podniesienie kompetencji w dziedzinie nowych technologii IT. Sprawdź także inne kursy i szkolenia IT dostępne w naszym katalogu. Na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie!

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
14.10.2024 - 15.10.2024
Cena szkolenia:
1 790 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
-
Cena szkolenia:
2 490 PLN /netto

Kurs Angular i TypeScript – postaw na rozwój

Kurs Angulara daje Ci możliwość zapoznania się z najpopularniejszym obecnie frameworkiem, służącym do tworzenia aplikacji. Jest to platforma programistyczna, która pozwala na zaawansowane działania. Angular napisany jest w języku TypeScript – nadzbiorze języka JavaScript firmy Microsoft. Dlatego też szkolenie Angular i TypeScript to idealne połączenie, które pozwoli Ci na pełne zrozumienie i zapoznanie się z frameworkiem. Nasi profesjonalni trenerzy poprowadzą je w sposób klarowny i przystępny. Wiedza teoretyczna oraz ćwiczenia warsztatowe dadzą Ci solidne podstawy do samodzielnej pracy w programie. Angular i TypeScript kurs to świetna opcja dla wszystkich specjalistów IT! 

Profesjonalne kursy i szkolenia IT

Kurs TypeScript i Angular to tylko jeden z wielu prowadzonych przez Expose. Znajdziesz u nas także kursy i szkolenia JavaScript i Jquery, dzięki którym nabędziesz umiejętności z zakresu tego języka i jego biblioteki. Dla zainteresowanych profesjonalnym tworzeniem stron internetowych polecamy natomiast Webmaster bootcamp. Ta forma szkolenia to intensywna nauka z zakresu programowania. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, a także satysfakcję z naszych usług. 
 

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.