fbpx

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapisu możesz dokonać wypełniając formularz dostępny przy każdym szkoleniu. Po przesłaniu do nas formularza skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Możesz napisać także do nas mailowo lub skontaktować się telefonicznie. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie https://expose.pl/kontakt/

2. Jak dokonuje się płatności?

W przypadku osoby zapisującej się na szkolenie indywidualnie, płatności należy dokonać najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku zapisu przez firmę wystawiamy fakturę z 14 dniowym terminem płatności.

Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informację wraz z danymi do przelewu. Akceptujemy płatności przelewem lub za pomocą płatności internetowych (przelew internetowy, BLIK, karta).

Bezpośrednio w siedzibie Expose istnieje możliwość płatności tylko gotówką.

3. Czy jest możliwość płatności ratalnych?

Tak, jest taka możliwość w przypadku dłuższych szkoleń w formie Bootcampu, trwających co najmniej 40h. Płatność można rozłożyć na 3 raty. Cena szkolenia pozostaje taka sama jak w przypadku płatności jednorazowej, nie pobieramy prowizji od płatności ratalnych.

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://expose.pl/platnosci-ratalne/

4. Czy mogę liczyć na zniżkę w przypadku zapisania większej liczby osób na szkolenie?

Tak, w przypadku zapisania 2 osób otrzymasz 5% zniżki dla każdej osoby, zgłaszając 3 osoby i więcej otrzymasz 10% zniżki dla każdej osoby.

5. Ceny podane na stronie są cenami netto czy brutto?

Wszystkie ceny szkoleń podane na stronie są cenami netto. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku VAT. W przypadku podmiotów zwolnionych z podatku VAT obowiązuje cena netto.

6. Czy można otrzymać fakturę za szkolenie?

Tak, oczywiście. Do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT z 14 dniowym terminem płatności. Jeśli Twoja firma potrzebuje dłuższego terminu płatności lub dodatkowych informacji na fakturze – skontaktuj się z nami, przygotujemy odpowiedni dokument.

7. Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowania udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

8. Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Na przestrzeni 10 lat współpracowaliśmy z największymi firmami i instytucjami w Polsce, przez co nasze certyfikaty są rozpoznawane w całym kraju.

9. Czy otrzymam certyfikat w języku angielskim?

Tak, istnieje taka możliwość. Do każdego szkolenia możemy przygotować certyfikat w języku angielskim. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy odpowiedni dokument.

10. Ile osób uczestniczy w kursie?

Nasze kursy odbywają się w małych, kameralnych grupach. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu osób. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

11. Czy są przerwy?

Podczas 8 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy kawowe po około 15 minut każda oraz dłuższa przerwa lunchowa (około 45 minut). Podczas szkolenia zapewniamy zimne i ciepłe napoje oraz słone i słodkie przekąski, a także obiad.

12. Czy w trakcie szkolenia jest zapewniony obiad?

Tak, w cenie szkolenia otwartego zapewniamy obiad oraz przerwy kawowe. Obiad serwowany jest w pobliskiej restauracji. Uczestnicy szkolenia mają do wyboru dania mięsne, a także wegetariańskie.

13. Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia stacjonarne otwarte odbywają się w siedzibie naszej firmy w Warszawie, przy ul. Skierniewickiej 10a. Nasze sale są nowoczesne i klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie nasze sale szkoleniowe posiadają dostęp do światła dziennego oraz możliwość pełnego zaciemnienia.

Nasze sale znajdują się w budynku Renaissance Tower w warszawskiej dzielnicy Wola, na obszarze CBD (Central Business District), który szybko staje się nowoczesnym centrum biurowym Warszawy. 10 minut spacerem od naszego biura znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego oraz Metro Płocka. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą Państwo liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Okolice naszego biura objęte są strefą płatnego parkowania. Nie posiadamy własnego parkingu dla kursantów.

Szkolenia zamknięte prowadzimy w dowolnym miejscu na świcie, również w siedzibie klienta.

14. Kto będzie prowadził szkolenie?

W zależności od tematu, szkolenie poprowadzi specjalizujący się w danym temacie trener. Nasi trenerzy to specjaliści – praktycy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, posiadają oni również certyfikaty Microsoft, Adobe, HP, Autodesk i wiele innych potwierdzające ich najwyższe kwalifikacje.

15. Jakie materiały otrzymam w trakcie szkolenia?

Do większość szkoleń otrzymasz od nas skrypt szkoleniowy, w którym znajdziesz opis omawianych zagadnień oraz rozwiązanie przykładów wykonywanych na szkoleniu. Podczas kursu otrzymujesz również materiały piśmiennicze – notatnik + długopis. Do niektórych szkoleń otrzymujesz również materiały w formie nagrań video dostępnych na naszej platformie szkoleniowej.

16. Jak mogę określić swój poziom znajomości programu komputerowego?

Jeśli nie wiesz, który poziom szkolenia będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci test wiedzy sprawdzający poziom wiedzy lub skontaktujemy Cię z trenerem prowadzącym szkolenie. Po wypełnieniu testu lub konsultacji z trenerem zarekomendujemy odpowiedni poziom szkolenia.

17. Czym różnią się od siebie szkolenia otwarte, zamknięte i dedykowane?

Szkolenia otwarte to kursy odbywające się w ustalonych, dostępnych na naszej stronie terminach, według ustalonego programu szkolenia (dostępnego na stronie ze szkoleniem).

Szkolenia zamknięte to kursy, które w szczególności kierowane są do firm, które chcą zorganizować szkolenie tylko dla pracowników swojej firmy. Termin oraz miejsce takiego szkolenia są ustalane indywidualnie. Szkolenie realizowane jest według programu dostępnego na stronie z kursem.

Szkolenia dedykowane to rozszerzenie szkoleń zamkniętych. Program szkolenia dedykowanego jest przygotowywany i dostosowywany do potrzeb osób uczestniczących w kursie.

18. Czym różnią się od siebie szkolenia stacjonarne, zdalne (distance learning) i online?

Szkolenie stacjonarne to szkolenia odbywające się na żywo z trenerem na sali szkoleniowej, w naszej siedzibie lub wskazanej przez klienta.

Szkolenia zdalne (distance learning) to szkolenia na żywo z trenerem odbywające się w wirtualnej klasie poprzez platformę Microsoft Teams, zoom.us, webex lub podobną. Podczas szkolenia kursanci widzą trenera oraz ekran przez niego udostępniany. Mają również możliwość udostępnienia swojego ekran w przypadku problemów oraz zadawania pytań.

Szkolenia online to szkolenia w postaci nagrań video dostępne na żądanie, 24h na dobę na naszej platformie szkoleniowej.

19. Czy jest możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego w siedzibie klienta?

Tak, oczywiście istnieje taka możliwość. Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski.

20. Od ilu osób jest możliwość organizacji szkolenia w siedzibie klienta?

Nie ma minimalnej liczby osób. Szkolenie zamknięte w siedzibie klienta możemy zorganizować nawet dla 1 osoby. Maksymalna, rekomendowana przez nas liczba osób to 12.

21. Czy zapewniamy sprzęt komputerowy w przypadku szkolenia w siedzibie klienta?

Tak, na życzenie klienta możemy zapewnić sprzęt potrzebny do realizacji szkolenia: projektor oraz laptopy dla każdego uczestnika szkolenia.

22. Czy istnieje możliwość dostosowania programu szkolenia?

W przypadku szkoleń zamkniętych istnieje możliwość przygotowania dedykowanego programu szkolenia. Bazując na naszym doświadczeniu chętnie pomożemy zbadać potrzeby uczestników oraz zaproponujemy dedykowany program szkolenia.

23. Czy istnieje możliwość odbycia szkolenia na komputerach typu MAC?

Tak, dla części szkoleń istnieje taka możliwość. Wymaga to jednak od nas dodatkowego przygotowania. Przed szkoleniem skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

24. Czy po szkoleniu mogę liczyć na wsparcie?

Tak, po odbytym szkoleniu otrzymujesz od nas wsparcie poszkoleniowe. Przez 3 miesiące masz możliwość kontaktu z trenerem prowadzącym szkolenie.

25. Co w przypadku, gdy nie będę mógł uczestniczyć we wszystkich dniach szkolenia? Czy mogę je odrobić w innym terminie?

Tak, jeżeli nie możesz uczestniczyć w którymś dniu szkolenia, możesz ten dzień odrobić z kolejną edycją szkolenia.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.