fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia z Adobe PhotosShop z certyfikatami

Photoshop kurs skierowany jest do fotografów, grafików oraz pasjonatów obróbki zdjęć. Kurs Adobe Photoshop cieszy się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Chcesz się doszkolić? Zaczynasz swoją przygodę z grafiką komputerową? Kurs Photoshop z certyfikatem pozwoli Ci zgłębić wiedzę o obróbce zdjęć. Aby w pełni wykorzystać możliwości programu, warto zainwestować w to szkolenie. Kurs online Photoshop prowadzony przez specjalistów z Expose sprawdzi się jako:

Jak widać, kurs obróbki zdjęć jest dopasowany do wszystkich i przekazuje szeroki zakres wiedzy. Przekonaj się, jak przydatny jest program Photoshop. Kurs zapoznaje z działaniem programu w sposób przejrzysty i obrazowy. Każdy kolejny krok jest szczegółowo omawiany, dzięki czemu z łatwością opanujesz jego funkcje i nauczysz się profesjonalnej obróbki zdjęć, grafik oraz grafik 3D. Poznaj program Photoshop – kurs Ci w tym pomoże.

Nasze szkolenie może służyć też jako kurs Photoshop dla fotografa, by mógł lepiej poznać jego tajniki i rozwijać się w swoim zawodzie. Jeśli ukończysz nasz kurs Photoshop online, otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje.

Czas trwania
8 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
10.09.2024
Cena szkolenia:
Od 1 161 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
09.10.2024 - 11.10.2024
Cena szkolenia:
1 990 PLN /netto
Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
17.10.2024 - 18.10.2024
Cena szkolenia:
Od 1 521 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
25.09.2024 - 27.09.2024
Cena szkolenia:
Od 1 791 PLN /netto

Photoshop – kurs profesjonalnych technik fotoedytorskich

Szkolenie Adobe Photoshop pozwala na perfekcyjne opanowanie funkcji programu. Złożoność tego narzędzia jest trudna do przyswojenia samodzielnie. Nasz zespół trenerów dokładnie pokaże działanie programu Photoshop – nauka od podstaw to dobry punkt wyjścia do dalszych etapów szkolenia. Profesjonalny i przemyślany kurs fotografii i obróbki zdjęć uatrakcyjni Twoje CV oraz poszerzy wiedzę na temat popularnej aplikacji Photoshop – nauka nowych funkcji, które przydadzą Ci się w codziennej pracy jest bardzo rozwijająca.

Nasz kurs Photoshop cechuje również atrakcyjna cena – możesz wybrać pakiet szkolenia, który Ci najbardziej odpowiada.
Chcesz poznać inne kursy informatyczne Expose? Oprócz Photoshop kurs oferujemy:

Zapisz się na wartościowy kurs online: Photoshop, Adobe InDesign, a może Adobe Lightroom? Sprawdź ofertę Expose już dziś!

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.