fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Wybierz kurs lub szkolenie z Git - systemu kontroli wersji

Zarządzanie wersjami projektów programistycznych nie musi być skomplikowane. Nasz kurs GIT wyjaśnia zasady pracy z systemami kontroli wersji. Dzięki niemu nauczysz się skutecznie kontrolować i śledzić zmiany swojego kodu. Nasz kurs gita jest skierowany do osób na różnym poziomie zaawansowania, zapewniając bogatą wiedzę, która pozwoli Ci pracować efektywniej i zdecydowanie zwiększy Twoją produktywność podczas rozwijana projektów IT.

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
07.10.2024 - 08.10.2024
Cena szkolenia:
1 790 PLN /netto

Co zyskujesz wybierając kurs GIT na Expose.pl?

Jeśli chcesz nauczyć się pracy z systemami kontroli wersji, to postaw na szkolenia i kursy Expose. Dlaczego?

Kursy programowania to nasza specjalność. Szkolenia prowadzimy w kameralnych grupach, co umożliwia swobodną komunikację z trenerem, ułatwia realizację praktycznych zadań i zwiększa skuteczność nauki.

Dlaczego warto zainwestować w kurs GITa?

Systemy kontroli wersji są niezbędne podczas tworzenia oprogramowania, dlatego każdy, kto myśli poważnie o rozwoju kariery w IT powinien umieć pracować z nimi. Najpopularniejszym rozwiązaniem w tej dziedzinie jest GIT. Umożliwia on skuteczne zarządzanie kodem źródłowym projektu oraz ułatwia współpracę wielu deweloperów.

Ponadto kurs GIT pokazuje jak pracować z konfliktami, które występują gdy wielu programistów jednocześnie pracuje nad danym kodem. Nauczysz się także wykorzystywać automatyzację procesów, żeby efektywniej pracować z systemem kontroli wersji. Nasze szkolenie GIT wyjaśnia dokładnie, jak działają systemy kontroli wersji oraz uczy dobrych praktyk podczas korzystania z nich.

Szkolenie GIT z Expose – kompleksowa nauka dla deweloperów

Kurs GITa przyda się wszystkim deweloperom. Jednocześnie w Expose oferujemy inne kursy programowania. Jeśli chcesz rozpocząć karierę w IT, to sprawdź kurs Pythona oraz kursy JavaScript. To popularne języki programowania, co ułatwia rozpoczęcie i rozwój kariery w IT. Kurs GIT jest doskonałym uzupełnieniem, niezależnie od języka programowania, który wybierzesz podczas nauki. Po naszym szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu, który jest doskonałym dodatkiem do Twojego CV. GIT jest dzisiaj standardem w branży IT. Nie czekaj, zdecyduj się na szkolenie git na Expose.pl i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.