fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy Microsoft Outlook

Od lat obserwujemy trendy cyfryzacji w niemal każdej dziedzinie życia. Jeśli chcesz rozwijać przyszłościowe umiejętności, które ułatwią zdobycie lepszego zatrudnienia, to sprawdź szkolenie Outlook, w ofercie Expose. Zostały one zaprojektowane, tak , aby dostarczyć efektywne narzędzia komunikacji i zarządzania, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność.

Czas trwania
8 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Microsoft
Najbliższy termin
18.09.2024
Cena szkolenia:
Od 891 PLN /netto
Czas trwania
8 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
14.10.2024
Cena szkolenia:
449 PLN /netto
Czas trwania
8 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
21.10.2024
Cena szkolenia:
Od 404 PLN /netto

Szkolenie Outlook z Expose – postaw na rozwiązania od profesjonalistów

Doskonale wiemy, że skuteczna nauka nie ogranicza się do przekazania teoretycznej wiedzy, ale powinna skupić się na doskonaleniu praktycznych kompetencji. Dlatego nasze szkolenie outlook jest prowadzone w kameralnych grupach. Dzięki temu nauka jest znacznie efektywniejsza – każdy kursant może zadać pytania prowadzącemu i uzyskać indywidualną odpowiedź. Prowadzimy także szkolenia indywidualne dla najbardziej wymagających osób.

Ponadto w naszych salach szkoleniowych znajdziesz przygotowane stanowiska komputerowe, dzięki temu nie musisz zabierać własnego sprzętu do nauki. Kurs outlook jest prowadzony przez ekspertów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z grupą szkoleniową i przekazują wiedzę w prosty i zrozumiały sposób.

Uczestnicy otrzymują dodatkowe materiały w wersji papierowej, a także dostęp do szkolenia i treści online, dzięki którym utrwalisz wiedzę i z łatwością przypomnisz sobie kluczowe zagadnienia. Dodatkowo uczestnicy mogą skorzystać z konsultacji online z trenerem po szkoleniu.

Expose.pl specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości szkoleń online. Nasz outlook kurs zapewnia praktyczne, intuicyjne instrukcje, które pomogą Ci maksymalizować osiągnięcia z wykorzystaniem tej wszechstronnej platformy.

Kurs outlook – holistyczne podejście do szkolenia

Nasz kurs Outlook zapewnia kompleksowe podejście do szkolenia, obejmujące zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia. To zapewnia, że będziesz wyposażony w wiedzę, którą możesz natychmiast zastosować w pracy.

Ponadto oferujemy także inne kursy Microsoft. Znajdziesz u nas także kurs excel, dzięki któremu dowiesz się jak skutecznie pracować z danymi. Excel to popularny program do przetwarzania informacji, świetnie sprawdzi się także do wizualizacji danych i tworzenia raportów.

Oferujemy także kurs powerpoint – to popularne oprogramowanie, które pozwala tworzyć efektywne wizualnie prezentacje. W trakcie naszych szkoleń dowiesz się nie tylko jak obsługiwać PowerPointa, ale także poznasz techniki tworzenie atrakcyjnych dla odbiorcy prezentacji.

Outlook szkolenie – dopasuj kurs do swoich potrzeb

W swojej ofercie posiadamy różne szkolenia Outlook, które omawiają poszczególne obszary działania programu. Dzięki nim nauczysz się kompleksowo zarządzać swoją skrzynką pocztową i pracować nawet z dużymi ilościami maili.

Poczta elektroniczna jest dziś podstawą komunikacji w wielu zespołach, dlatego umiejętność efektywnego korzystania z niej jest kluczowa dla produktywnej pracy. Po ukończeniu naszego szkolenia outlook otrzymasz certyfikat, który możesz wykorzystać np. w CV.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.