fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy Microsoft Przekrojowe

W Expose proponujemy kursy Microsoft przekrojowe, których głównym celem jest dostarczenie uczestnikom niezbędnej wiedzy i umiejętności, które umożliwią im skuteczniejsze przetwarzanie danych, analizę oraz tworzenie zaawansowanych raportów. W ciągu czterech intensywnych dni nauki i praktyki, uczestnicy zdobędą nowe umiejętności oraz usystematyzują posiadaną już wiedzę.

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
10.07.2024 - 12.07.2024
Cena szkolenia:
Od 801 PLN /netto
Czas trwania
32 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
09.09.2024 - 12.09.2024
Cena szkolenia:
Od 1 071 PLN /netto
Czas trwania
32 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
09.09.2024 - 12.09.2024
Cena szkolenia:
Od 1 071 PLN /netto

Kursy Microsoft przekrojowe

Uczestnicy, którzy zdecydowali się na kursy biurowe Microsoft, zdobędą zarówno podstawową wiedzę, jak i zaawansowane umiejętności w obszarze korzystania z programów firmy Microsoft. Będą w stanie nie tylko skutecznie przetwarzać dane i tworzyć zaawansowane raporty, ale także automatyzować powtarzalne czynności, co pozwoli im wykorzystać w pełni potencjał narzędzi. Szkolenia Microsoft przekrojowe (w zależności od wybranej opcji) w swoim zakresie mają między innymi:

Pozyskasz umiejętności w wykorzystywaniu zaawansowanych funkcji i formuł do analizy danych oraz tworzenia skomplikowanych obliczeń.

Nauczysz się tworzyć efektywne arkusze kalkulacyjne, które pomogą w organizacji danych i usprawnieniu procesów pracy.

Opanujesz sztukę stylizacji tekstu oraz tworzenia akapitów, co umożliwi Ci tworzenie czytelnych i estetycznych dokumentów.

Dowiesz się, jak zarządzać listami, wstawiać i formatować tabele oraz dodawać nagłówki, stopy i numerowanie stron.

Zdobędziesz umiejętności w dodawaniu i formatowaniu slajdów, stosowaniu animacji oraz przygotowywaniu notatek prezentacyjnych dla prezentera.

Nauczysz się, jak wzbudzać zainteresowanie i skutecznie przekazywać informacje podczas prezentacji.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Kursy przekrojowe Microsoft pozwalają na efektywne wykorzystanie pakietu biurowego w codziennych zadaniach. Podczas szkolenia, uczestnicy dowiadują się także, jak importować dane z różnych źródeł do Excela, wykorzystywać dane z Excela w Wordzie i PowerPoint, a także eksportować dane do innych formatów w poszczególnych aplikacjach.

Expose to nie tylko miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności. To przestrzeń, gdzie technologia spotyka się z praktyką. Nasze szkolenia przekrojowe Microsoft koncentrują się na realnych przypadkach użycia, gwarantując, że nabyte kompetencje natychmiast znajdą zastosowanie w Twojej codziennej pracy. Proponujemy także:

Wybierz szkolenia biurowe Microsoft i zyskaj nowe kompetencje i umiejętności.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.