fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy Programowania Java EE

Obecnie, gdy aplikacje muszą obsługiwać tysiące użytkowników jednocześnie, niezbędna jest infrastruktura, która pozwoli na skalowanie i utrzymanie wysokiej wydajności. Kurs Java EE to kurs, który umożliwi Ci dogłębne poznanie języka programowania, dostarczającego kompleksowy zestaw narzędzi, pozwalających programistom na tworzenie zaawansowanych i możliwych do dalszej rozbudowy aplikacji biznesowych. Poznaj Java EE i technologie pokrewne. Podnieś swoje umiejętności.

Czas trwania
48 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
-
Cena szkolenia:
4 990 PLN /netto
Czas trwania
48 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
-
Cena szkolenia:
4 990 PLN /netto
Czas trwania
40 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
-
Cena szkolenia:
4 990 PLN /netto

Czym jest Java EE?

Szkolenia Java EE, czyli Java Platform Enterprise Edition, kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie aplikacji Enterprise. Java EE, wcześniej znana jako J2EE, to rozszerzenie platformy Java Standard Edition (Java SE), które jest specjalnie dostosowane do tworzenia zaawansowanych aplikacji biznesowych. Dzięki gotowym komponentom i frameworkom programiści mogą skupić się na biznesowej logice aplikacji, zamiast zajmować się infrastrukturą. Java EE oferuje wiele komponentów, które można łączyć i dostosowywać do potrzeb projektu. Wśród nich znaleźć można:

Nasz Java Enterprise Edition kurs przybliży Ci wszystkie te komponenty i nauczy w pełni z nich korzystać. Java EE szkolenia organizowane przez nas to wiele godzin rzetelnej wiedzy, którą z pewnością wykorzystasz w praktyce. Programowanie aplikacji internetowych Java EE jest dziś bardzo pożądaną umiejętnością. Dlatego warto zainwestować w kursy programowania Java EE i dołączyć do najlepszych.

Jakie kursy oferujemy?

Szkolenia programowania Java EE organizujemy w trzech blokach tematycznych:

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych specjalnie zaprojektowanych programach szkoleniowych, które pozwolą Ci opanować wszystkie aspekty tworzenia aplikacji Enterprise z wykorzystaniem platformy Java EE. Szkolenia programowania Java EE to szansa na ogromny rozwój. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, wykwalifikowani instruktorzy Expose pomogą Ci zdobyć umiejętności potrzebne do sukcesu w dziedzinie tworzenia aplikacji biznesowych. Kursy i szkolenie z programowania organizowane przez naszą firmę prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Otwórz drzwi do fascynującej kariery w dziedzinie tworzenia aplikacji Enterprise z naszymi kursami Java EE.

Expose to także:

Nie przegap okazji do rozwoju w dziedzinie tworzenia aplikacji Enterprise oraz innych. Zapraszamy.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.