fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia Django Python

Kurs Django to doskonały krok w rozwoju umiejętności tworzenia aplikacji i stron internetowych. Ten oparty na języku Python framework pozwala na jeszcze bardziej zaawansowane działania. Dzięki niemu nauczysz się kreować zarówno proste, jak i złożone aplikacje webowe, oparte jednocześnie na mniejszej ilości kodu. Jeśli znasz już język Python, Django kurs jest właśnie dla Ciebie. Prosta i przejrzysta struktura tego frameworku przekonała do siebie tysiące użytkowników na całym świecie. Chcesz do nich dołączyć? Zapisz się już teraz na szkolenie Django i daj sobie szansę na rozwój! Zobacz także inne kursy i szkolenia IT, które znajdziesz w naszym katalogu.

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
21.10.2024 - 23.10.2024
Cena szkolenia:
2 490 PLN /netto

Framework oparty na języku Python – Django kurs dla programistów

Django to nowoczesny framework typu open source, który oparty jest na języku Python. Pozwala on na bardzo szybkie tworzenie aplikacji internetowej z wykorzystaniem minimalnej ilości kodu. Jednocześnie jednak jego funkcje dają możliwość realizowania złożonych projektów na bardzo wysokim poziomie jakości. Dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród programistów. Jeśli więc chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą języka Python i nauczyć się wykorzystywać go również w innych narzędziach, kurs Django to dla Ciebie świetna opcja. Sprawdź także inne szkolenia przeznaczone dla osób zainteresowanych programowaniem i branżą IT. Polecamy między innymi kursy i szkolenia Webmaster oraz Webmaster bootcamp.

Profesjonalne kursy i szkolenia IT

W Expose prowadzimy bardzo dużo szkoleń dotyczących wielu branż. Nie są one przeznaczone jedynie dla programistów i branży IT, ale praktycznie wszystkich, którzy w swojej pracy korzystają z komputera. Mamy świadomość szybkości, z jaką rozwijają się nowoczesne technologie i dlatego też pomagamy innym w nadążaniu za nimi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapisz się na kurs Django lub wybierz inny, najlepszy dla Twoich potrzeb. Zadbaj o swój rozwój i bądź na bieżąco!
 

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.