fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Szkolenia i kursy Microsoft Sharepoint

Kurs Microsoft Sharepoint to idealna propozycja dla każdego team leadera i jego zespołu. Niezależnie od tego w jakiej pracujesz branży, efektywne i skuteczne narzędzia ułatwiające organizację pracy w grupie są na wagę złota – poznaj od kuchni jedno z nich podczas naszego szkolenia Microsoft Sharepoint. Dowiedz się, jak łatwo możesz dzielić się dokumentami i zasobami, wymieniać informacjami i usprawnić proces projektowy podczas kompleksowego kursu Sharepoint online

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
08.04.2024 - 10.04.2024
Cena szkolenia:
1 490 PLN /netto

Co możesz zyskać, decydując się na nasze szkolenie Sharepoint?

Sharepoint kurs online pomoże Ci dogłębnie poznać wszystkie funkcje i sztuczki aplikacji Microsoft Sharepoint. Wszystkie oferowane przez nas kursy i szkolenia dla branży IT to gwarancja satysfakcji, dzięki praktycznym materiałom, atrakcyjnemu programowi edukacyjnemu oraz wykwalifikowanym trenerom, czuwającym nad każdym ich etapem.

Decydując się na nasz kurs Sharepoint online zyskujesz:

Zapoznaj się również z naszą ofertą na inne kursy i szkolenia Microsoft, dedykowane programistom, projektantom, grafikom i nie tylko! Wszystkim project menedżerom i team leaderom polecamy również kursy Microsoft Teams oraz kursy Microsoft Visio.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.