Konsultacje

KONSULTACJE

Szukasz profesjonalnych i rzetelnych konsultacji dla siebie lub swojej firmy? Nasi wykładowcy są ekspertami w swoich dziedzinach, a z ich umiejętności można skorzystać na różne sposoby. Oprócz regularnych kursów i szkoleń, świadczymy konsultacje w zakresie programów pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access), tworzenia makr w języku VBA, zapytań SQL, programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) czy też grafiki 3D (ZBrush, Maya, Blender, Cinema 4D, SketchUp).

Przygotujemy dla ciebie raporty, dashboardy menadżerskie i analityczne, makra w języku VBA, prezentacje w programie Power Point i Prezi oraz grafiki i animacje z wykorzystaniem pakietu Adobe oraz programów 3D.

Konsultacje w siedzibie klienta

Ciągle jesteś w pracy? Nie możesz opuścić swojej firmy na więcej niż 30 minut? Dla nas to żaden problem! Spotkamy się z Tobą gdziekolwiek zechesz. Dojedziemy do Twojego biura!

Konsultacje online

Jesteś w delegacji? A może sterujesz zdalnie swoją firmą? Nic się nie martw, udzielamy konsultacji online. Umawiamy się na dogodny dla obu stron termin, a następnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania łączymy się z Twoim komputerem lub Ty łączysz się z naszym i pracujemy zdalnie.

Optymalizacja plików Excel

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych raportów przygotowanych w oparciu o wcześniejsze konsultacje. Nasi specjaliści MS Excel idealnie uporządkują Twoje dane. Wykorzystujemy program Excel, makra w VBA oraz narzędzia Power BI.

Dashboardy menadżerskie i analityczne

Przygotujemy dla Ciebie dashboardy menadżerskie i analityczne, które w graficzny i efektowny sposób pokażą efekty Twojej pracy współpracownikom i przełożonym. Wszystko to dzięki narzędziom Excel i Power BI (PowerPivot, PowerQuery, PowerMap).

Tworzenie makr i procedur w VBA

Makra służą do automatyzacji zadań. Dzięki stworzonym dla Ciebie makrom, nie będziesz musiał powtarzać często wykonywanych czynności. Zautomatyzujemy je, co w efekcie znacznie przyspieszy Twoją pracę.

Prezentacje PowerPoint i Prezi

Szykujesz się na ważne wystąpienie? chcesz zrobić dobre wrażenie i nie wiesz jak przygotować prezencję? Czujesz, że Twoja prezentacja mogłaby być lepsza, ale nie masz pomysłu albo wiedzy jak to zrobić? Konsultacje w zakresie tworzenia prezentacji to idealne rozwiązanie.

Przykładowe Realizacje

 

Dashboard analityczny

Dashboard analityczny

Dashboard analityczny przygotowany dla firmy z sektora FCMG, pokazujący trendy i prognozy sprzedaży w roku 2018. Raport przygotowany z użyciem narzędzi Microsoft Power BI. Efektywny, profesjonalny i łatwy w obsłudze.

Makra VBA w Excel

Makra VBA w Excel

Zadaniem było przygotowanie narzędzia, które podzieli duży plik Excela (grafik konsultantów) na osobne pliki Excela (wg. konsultantów), a następnie wyśle je mailem jako załącznik do odpowiednich adresatów. Wszystko zostało zautomatyzowane i wykonane z użyciem programów Excel, Outlook i makr napisanych w języku VBA.

Prezentacja PowerPoint

Prezentacja PowerPoint

Zadanie polegało na wykonaniu szablonu prezentacji firmowej w programie PowerPoint. Wzorzec slajdów prezentacji składał się z blisko 100 układów, a wszystko wykonane było w oparciu o najnowsze trendy, wykorzystując nieszablonowe grafiki, morfing oraz profesjonalne przejścia.

Napisz do nas

Postaramy się pomóc

Pobierz zgłoszenie w: pdf | doc