fbpx

Zobacz co mówią o nas klienci

Łącznie zaufało nam
ponad 20 000 osób

Poznaj opinie klientów na nasz temat i zaufaj nam tak jak oni. Zacznij razem z nami pracować nad zdobywaniem nowych umiejętności!

zapoznaj się

Wybrany referencje firm

Kliknij w logo, aby wyświetlić

Z firmą CEDC International sp. z o.o. współpracujemy od kilku lat. W 2019 roku realizowaliśmy razem projekt szkoleniowy z branży IT w wyniku którego przeszkoliliśmy 113 pracowników CEDC International z takich programów jak Microsoft Excel, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint na różnych poziomach zaawansowania.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

Z Nationale-Nederlanden współpracujemy już kilka lat (wcześniej z ING Bank Ślaski). Szkolenia z tematyki Microsoft Office (Excel, PowerPoint Access) cieszą się nieustającym zainteresowanie wśród pracowników banku. W roku 2017 przeszkoliliśmy ponad 100 pracowników Nationale Nederlanden.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

W 2019 roku po raz kolejny już realizowaliśmy szkolenia z zakresu IT dla InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group. Tym razem był to Excel na 3 poziomach zaawansowania. Przeszkoliliśmy ponad 100 pracowników.

Szkolenia prowadzone były przez naszych 4 trenerów. Byli to: Łukasz Grochowina, Karol Kulik, Tomasz Gruszka oraz Paweł Niewęgłowski.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

W roku 2019 dla firmy AZZ WSI przeprowadziliśmy kursy z Excela od podstaw po elementy zaawansowane. Szkolenia zostały ocenione na bardzo wysokim poziomie czego dowodem jest ciągła współpraca i organizacja kolejnych szkoleń dla firmy AZZ.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

Z Grupa Pracuj sp. z o.o. udanie współpracujemy od 2015 roku, skurczenie podnosząc jakość i efektywność pracowników w obszarze IT. Od tego czasu przeszkoliliśmy ponad 150 pracowników Grupy Pracuj.

Główne obszary szkoleń:

  • Excel Średnio zaawansowany,
  • Excel Zaawansowany,
  • Excel Tabele Przestawne,
  • Power BI,
  • PowerPoint,
  • HTML i CSS

W IV kwartale 2020 roku dla firmy Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy spółka komandytowa zrealizowaliśmy cykl szkoleń obejmujący programy Excel oraz PowerPoint na różnych poziomach zaawansowania. W sumie przeprowadziliśmy 12 szkoleń dla ponad 60 pracowników, a szkolenia w całości odbyły się w formie zdalnej (Distance Learning).

Pracownicy firmy Clifford Chance wysoko ocenili naszych trenerów (Mateusz Bodych, Karol Kulik, Mateusz Ambroziak, Łukasz Grochowina) wskazując na ich duże doświadczenie, zrozumiały i przystępny sposób przekazywania wiedzy oraz profesjonalne przygotowanie.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

Pod koniec 2019 roku przeprowadziliśmy szkolenie dla pracowników firmy Neapco Europe Sp. z o.o. z zakresu obsługi programu Microsoft Sharepoint.

Szkolenia prowadzone było przez naszego certyfikowanego trenera Microsoft Dariusza Kubiatowskiego. Pracownicy wysoko ocenili poziom szkolenia, podkreślając przydatność przekazanych informacji do zastosowania w praktyce.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

W roku 2020 zrealizowaliśmy dla pracowników Verifone European Shared Services Sp. z o.o. projekt szkoleniowy obejmujący realizację szkoleń MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym, zaawansowanym oraz VBA na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Każde szkolenie realizowane było w wymiarze 16 godzin. Łącznie zrealizowanych zostało 6 szkoleń.

Szkolenia prowadzili nasi trenerzy: Mateusz Bodych, Karol Kulik, Mateusz Ambroziak oraz Łukasz Szyper, którzy zostali bardzo wysoko ocenieni w ankietach poszkoleniowych. Uczestnicy głównie zwracali uwagę na duże doświadczenie trenerów, przystępny i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy, merytorykę oraz dobrą organizację.

Referencje możesz zobaczyć klikając w ten link: Referencje

zapoznaj się

Opinie osób indywidualnych

Szkolenie uważam za bardzo przydatne, pozwoliło na poszerzenie mojej podstawowej wiedzy z tego programu, poznałam wiele funkcji, które mam nadzieje zapamiętam i wykorzystam w swojej pracy

Renata Kurek
Kurs Excel Zaawansowany

Bardzo rzetelnie prowadzone kursy, nawet osoby zaawansowane mogą uzupełnić swoją wiedzę. Absolutnie kursy warte swojej ceny, zwłaszcza, że mamy do czynienia z expertami w swojej dziedzinie. Szczerze
polecam wszystkim!

Jacek Wilk
Kurs Excel Średnio zaawansowany

Wiedza w 100% przyda mi się podczas pracy, zakres szkolenia został rozszerzony, dostosowany do potrzeb grupy.

Magda
Kurs Excel

Szkolenie dotyczyło bardzo wielu zagadnień w ramach MS Excel – było to szkolenie kompleksowe. Dużo ćwiczeń umożliwiło zastosowanie poznanej wiedzy w praktyce.

Monika Kruk
Bootcamp Specjalista MS Excel

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione. Zdobycie takiej wiedzy samemu, skutkowałoby poświęceniem o wiele większej ilości czasu. Trener Pan Łukasz Oberlan był jak najbardziej przygotowany do zajęć, prowadził szkolenie profesjonalnie, idealnie wyważając proporcje pomiędzy teorią i praktyką.

Krzysztof Kozioł
Kurs Grafik DTP

Szkolenie bardzo przydatne, nauczyłem się wiele ciekawych zastosowań programu EXCEL co będę wykorzystywał w codziennej pracy.

Mariusz Badaczewski
Kurs Excel Zaawansowany

Na szkoleniu zostały przedstawione informacje których na co dzień nie używam, ale jestem zadowolona, że je poznałam bo dzięki temu przyspieszy mi to pracę. Żałuję, że nie przyszłam na szkolenie wcześniej kiedy szukałam pracy- na pewno pomogłoby mi ono w rozwiązywaniu zadań w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Karolina Haręcka
Bootcamp Analityk danych

Ogromna ilość informacji, które w zastosowaniu praktycznym są w stanie podnieść świadomość pracy z Excelem, usprawnić ją i umożliwić ją w wielu nowych zakresach.

Marika Moulis
Kurs Excel Średnio Zaawansowany

Przyśpieszenie pracy na dokumentach Word, szybsza pomoc użytkownikowi końcowemu w pracy. Luźna atmosfera, chęć odpowiadania na pytania uczestników.

Maciej Wójcik
Kurs Word Zaawansowany

Bardzo dobre przygotowanie trenera i sposób przekazania jego wiedzy uczestnikom kursu oceniam bardzo dobrze.

Urszula Kopeć
Kurs Word Zaawansowany

Szkolenie bardzo kompaktowe. Przekazało solidny pakiet wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Pozwala zbudować wyobrażenie o dalszej pracy z Accessem.

Elżbieta Winkler
Kurs Access Średnio zaawansowany

Szkolenie mi się podobało, trener profesjonalny, tłumaczy w w sposób dokładny i zrozumiały, zawsze w razie potrzeby służy pomocą.

Agnieszka Lalak
Kurs HTML i CSS

Szkolenie przydatne pod wieloma względami, uzupełnia wiedzę oraz wskazuje owe rozwiązania.

Magdalena Mission
Kurs Grafik DTP
Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.