fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia z grafiki 3D

Kurs grafiki 3D to zrobienie kroku ku przyszłości. Wciąż rozwijające się technologie w zakresie tworzenia oraz wykorzystania grafik 3D pokazują, że umiejętności nabyte na takim kursie okażą się przydatne w wielu branżach. Wszystkim kreatywnym twórcom polecamy więc kursy od podstaw oraz dla zaawansowanych. Nasze szkolenia to gwarancja najwyższej jakości kształcenia. Przekazujemy nie tylko podstawy teoretyczne, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne przetrenowane na wielu zadaniach warsztatowych. Zobacz naszą ofertę kursów!

Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
25.06.2024 - 27.06.2024
Cena szkolenia:
Od 1 791 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
10.09.2024 - 12.09.2024
Cena szkolenia:
Od 1 791 PLN /netto
Czas trwania
24 godziny
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
21.10.2024 - 23.10.2024
Cena szkolenia:
1 990 PLN /netto

Efektywne szkolenia z grafiki 3D dla kreatywnych twórców

Szybko rozwijająca się technika tworzenia grafik 3D sprawia, że już teraz istnieje kilka podstawowych programów, które musi znać każdy zajmujący się nią. U nas znajdziesz m.in.:

Prowadzone są one na różnych poziomach zaawansowania – tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zapoznanie się z tymi programami z pewnością pozwoli na tworzenie wyjątkowych treści w trójwymiarze – modeli 3D, wizualizacji, czy elementów animacji. Osobom zajmującym się przygotowaniem publikacji polecamy natomiast szkolenia z grafiki DTP, na których przedstawiane są narzędzia pakietu Adobe wykorzystywane w tej branży. Bogata oferta kursów Expose jest skierowana zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.