fbpx

Certyfikat PN-EN ISO 9001

Polityka jakości

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która podbija rynek w obszarze szkoleń dedykowanych dla biznesu oraz pracowników instytucji publicznych. Celem naszych szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji i umiejętności.

Cel ten realizujemy poprzez:

  • przygotowywanie szkoleń dostosowanych do tematyki i dziedziny, którą klient jest zainteresowany,
  • prowadzanie szkoleń z zastosowaniem samodzielnej pracy zwiększającej efektywność wykonywanych działań,
  • współpracę z trenerami o najwyższych kompetencjach i uprawnieniach zawodowych.

Najważniejsza dla nas jest jakość w realizacji szkoleń, dlatego też wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z wytycznymi Normy ISO 9001:2015.

Ufamy, że utrzymanie i doskonalenie SZJ umożliwi nam realizację naszych wytycznych i idei.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

Expose sp. z o.o. od 2019 roku nieprzerwanie posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakości z normą ISO 9001:2015 w zakresie usług edukacyjnych. Na potwierdzenie tego faktu został wydany dokument certyfikacyjny, który można zobaczyć poniżej.

Zintegrowanym Systemem Zarządzania objęte zostały wszelkie procesy w Pionie Edukacji, które mają wpływ na jakość świadczonych usług edukacyjnych, począwszy od projektowania szkolenia, przez jego procesy sprzedaży i realizacji, a na ewaluacji kończąc.

Certyfikat ten potwierdza zdolność Expose sp. z o.o. do konsekwentnego dostarczania produktów i usług, które spełniają wymagania klienta i obowiązujące wymogi ustawowe i wykonawcze.

Jednocześnie zwiększamy zadowolenie klienta poprzez skuteczne stosowanie systemu, w tym proces doskonalenia systemu i zapewnienia zgodności z klientem oraz mających zastosowanie wymagań ustawowych i wykonawczych.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.