fbpx

Bootcamp
Grafik DTP

ZAPISZ SIĘ

- 21-22 września 2024 r. | tryb weekendowy (stacjonarnie lub zdalnie)

Start kolejnych edycji:

Start najbliższej grupy:

- 11-12 stycznia 2025 r. | tryb weekendowy (stacjonarnie lub zdalnie)

BOOTCAMP GRAFIK DTP

Czas trwania:

120 godzin

Kameralne grupy (od kilku do kilkunastu osób)

Grupa:

3 990 PLN netto

Cena:

Zapewniamy

8 tygodni nauki pod okiem specjalistów

Pokaźną dawkę wiedzy z zakresu grafiki i DTP

Konsultacje online z trenerem

Tworzenie projektu, z jakim spotkasz się w praktyce

Lunch oraz poczęstunek w cenie, w tym nieograniczona ilość kawy ;)

Samodzielne stanowisko komputerowe

O kursie

Poznaj programy Adobe takie jak Photoshop, Illustrator czy InDesign. Zyskaj cenne i wysoce poszukiwane na rynku pracy umiejętności. Proponujemy skuteczną i wygodną metodę prowadzenia kursu, która opiera się w 90% na warsztatach. Na szkoleniu poznasz tajniki typografii i redakcji technicznej publikacji. Przedstawione zostaną zagadnienia związane z technologią i procesami introligatorskimi. Nauczysz się organizować swój warsztat pracy oraz zarządzać plikami i fontami.

Cel kursu

Celem kursu jest teoretyczne jak i praktyczne poznanie programów graficznych oraz odkrycie wielu przydatnych tajników często wykorzystywanych w późniejszej pracy. W czasie kursu zostaną przedstawione zagadnienia związane ze stylizowaniem fotografii oraz tworzeniem publikacji wielostronicowych – wszystko poparte dużą ilością przykładów. Kurs omawia wszystkie kluczowe zagadnienia oraz pokazuje ich zastosowanie. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą potrafili profesjonalnie retuszować fotografie, a także przygotować publikacje do druku oraz dystrybucji elektronicznej. Będziesz gotowy do aplikowania na stanowiska takie jak grafik kreatywny, Operator DTP, Fotoedytor, Ilustrator czy nawet Wydawca

Bootcamp Grafik DTP Bootcamp Grafik DTP

Czego Cię nauczymy?

Bootcamp Grafik DTP

Kurs jest przygotowany dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej styczności z grafiką, a chcą rozpocząć karierę w branży na stanowiskach takich jak: Grafik kreatywny, Operator DTP, Fotoedytor, Ilustrator, a nawet… Wydawca, jak również dla osób, mających już podstawową wiedzę w zakresie grafiki komputerowej, a chcących podnieść swoje umiejętności. Większość absolwentów tego kursu to osoby bez wykształcenia technicznego. Wystarczy, że potrafisz posługiwać się komputerem - resztą zajmiemy się my! Z doświadczenia wiemy, że ten kurs był zaczątkiem (naprawdę znakomitej) kariery wielu naszych kursantów.

Programy Adobe

Każdy z nas pewnie słyszał o cudach programu Photoshop. Na kursie odkryjemy wszelkie tajniki zarówno Photoshopa, jak i Illustratora czy InDesigna. Gwarantujemy, że wiedza, którą przekażemy Ci na szkoleniu Grafik DTP, pozostanie wartościowa i praktyczna także wtedy gdy, w bliższej lub dalszej przyszłości, postanowisz przekwalifikować się z Operatora DTP na twórcę ebooków i dokumentów interaktywnych. Bo zasad dobrej kompozycji nie da się zdewaluować. Publikacje graficzno-tekstowe muszą być tak samo piękne, jak czytelne.

Sztuka i rzemiosło
Styl i szyk artystycznego nieładu

Tworzenie zaczyna się od planowania. Zaś aby dobrze planować, trzeba znać zasady. Ktoś sprytny powie, że zasady najlepiej sprawdzają się wówczas, kiedy się je łamie. Ktoś mądry zauważy natomiast, że sztuka — owszem, polega na przełamywaniu konwenansów — lecz pod warunkiem, że najpierw dobrze się je pozna. W innym wypadku będzie to nie sztuka, lecz grafomaństwo. Nie mamy aspiracji uczyć Cię jak być artystą. Pragniemy jednak, byś nie stał się grafomanem. Właśnie dlatego na szkoleniu Grafik DTP będziesz uczyć się o kompozycji i typografii, poznasz zasady składu i nauczysz się projektowania na siatkach. Zasady nie ograniczają, one podpowiadają właściwy kierunek.

Coś więcej niż „podstawy”
„Abecadło” grafiki nie kończy się na „C”

To szkolenie jest czymś więcej niż kursem obsługi kilku popularnych programów graficznych. Zgodnie z filozofią Exposé, zaplanowaliśmy je pod hasłem „w 100% merytoryczne”. Oznacza to, że chcemy nauczyć Cię sposobów wykonywania określonych zadań, które czekają Cię w Twojej rozpoczynającej się właśnie karierze grafika komputerowego. Umiejętność prowadzenia samochodu nie stanowi gwarancji dotarcia do celu podróży. Podobnie jest ze znajomością programów graficznych – nawet duża biegłość w tym zakresie okaże się niewiele warta, gdy nasze kreacje będą pozbawione stylu, szyku, porządku kompozycyjnego, czy poszanowania dla zasad składu.

Trudno przewidzieć, czy i jak zmieni się rynek usług poligraficznych w najbliższych latach. Wiadomo jednak, że trzeba być przygotowanym na mniejsze bądź większe rewolucje technologiczne. Kiedyś źródłem wiedzy były książki i prasa — publikacje drukowane. Dziś coraz chętniej sięgamy po ebooki, a przy kawie czytamy internetowe portale — publikacje elektroniczne. Jednak niezależnie od formy, „dokumenty” te to zawsze połączenie grafiki (coraz częściej ruchomej) z tekstem.

Kreacje uniwersalne
Dzisiaj książka, jutro ebook

Nasi trenerzy to specjaliści w branży!

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu grafiki. Są to praktycy – osoby na co dzień zajmujące się grafiką 2D, 3D oraz fotografią. Ich doświadczenie i liczne przykłady z pracy zawodowej pozwalają w doskonały sposób dopasować program szkolenia i prowadzenie zajęć do aktualnych wymogów rynku pracy.Po każdym szkoleniu otrzymujesz pakiet konsultacji z wykładowcą. W razie jakichkolwiek niejasności związanych z omawianym na szkoleniu programem masz możliwość kontaktu z trenerem w celu pomocy i rozwiązania wątpliwości.

Łukasz Oberlan

Pasjonat nowych mediów

Łukasz Oberlan – trener prowadzący Bootcamp Grafik DTP to doświadczony i ceniony w środowisku wykładowca z wieloletnią praktyką – autor i tłumacz książek z dziedziny grafiki komputerowej 2D i 3D, grafik i fotograf.Pasjonat nowych mediów o szerokim spektrum zainteresowań i umiejętności. Doświadczony trener, konsultant i wykonawca. Twórca programów szkoleniowych. Autor i tłumacz literatury informatycznej z praktyką redakcyjną. Świetnie przygotowany do prowadzenia kursów i prezentacji (także w języku angielskim). Cieszący się dużą swobodą mowy i nienaganną prezencją. Samodzielny, twórczy, pełen zapału do pracy dydaktycznej.

Jak przebiega kurs?

8 lub 10 tygodni | 120 godzin zajęć

Tryb weekendowy:

Szkolenie trwa 15 dni i realizowane jest w weekendy w godz. 8-16.


Każde zajęcia prowadzone są przez doświadczonego i cenionego w środowisku wykładowcę z wieloletnią praktyką – autora i tłumacza książek z dziedziny grafiki komputerowej 2D i 3D, grafika, fotografa. Podczas zajęć w każdej chwili możesz go zapytać i poprosić o pomoc. Na szkoleniu stawiamy na praktykę, minimum teorii. Nasze szkolenia to w 90% warsztaty.

1 weekend (16h)

21-22 września 2024 r.

Temat: Adobe Photoshop

2 weekend (16h)

05-06 października 2024 r.

Temat: Adobe Photoshop

3 weekend (16h)

05-06 października 2024 r.

Temat: Adobe Illustrator

4 weekend (16h)

09-10 listopada 2024 r.

Temat: Adobe Illustrator/ Adobe XD

5 weekend (16h)

23-24 listopada 2024 r.

Temat: Adobe InDesign

6 weekend (16h)

07-08 grudnia 2024 r.

Temat: Adobe InDesign

7 weekend (16h)

14-15 grudnia 2024 r.

Temat: DTP i Prepress

8 weekend (8h)

21 grudnia 2024 r.

Temat: Projekty

1 weekend (16h)

13-14 stycznia 2024 r.

Temat: Adobe Photoshop

2 weekend (16h)

27-28 stycznia 2024 r.

Temat: Adobe Photoshop

3 weekend (16h)

10-11 lutego 2024 r.

Temat: Adobe Illustrator

4 weekend (16h)

24-25 lutego 2024 r.

Temat: Adobe Illustrator / Adobe XD

5 weekend (16h)

09-10 marca 2024 r.

Temat: Adobe InDesign

7 weekend (16h)

06-07 kwietnia 2024 r.

Temat: DTP i Prepress

8 weekend (8h)

13 kwietnia 2024 r.

Temat: Projekty

Gwarancja jakości

Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci jego koszty.

SPRAWDŹ

Program kursu

1. Adobe Photoshop

 • Konfigurowanie programu stosownie do własnego stylu pracy, nawyków i zestawu najczęściej wykorzystywanych narzędzi
 • Edycja skrótów klawiaturowych i menu programu
 • Teoria i praktyka systemów zarządzania kolorem: zarządzanie kolorem w programie Adobe Photoshop oraz pozostałych składnikach pakietu Adobe Creative Suite, kalibrowanie urządzeń (monitor, drukarka, cyfrowy aparat fotograficzny)
 • Zarządzanie zbiorami obrazów w programie Adobe Bridge
 • Teoria koloru i techniki korekt kolorystycznych: korekta na liczbach za pomocą krzywych, mieszanie kanałów, rola czarnego koloru, korzystanie z różnych przestrzeni kolorów
 • Uwydatnianie i tonowanie kontrastu obrazu
 • Maski i zaznaczenia: zaznaczanie „trudnych” obiektów (włosy, sierść, futro, smugi dymu, miękkie cienie i odbicia)
 • Profesjonalny retusz fotografii z uwzględnieniem tematu i charakteru zdjęcia, jak również „zamiaru fotografa”
 • Retuszowanie zdjęć przeznaczonych do wykorzystania w publikacjach reklamowych
 • Retusz w perspektywie
 • Profesjonalne wyostrzanie i wygładzanie obrazów
 • Techniki tworzenia kolażu i kompozycji: zaawansowane metody kreatywnego łączenia obrazów
 • Stylizowanie fotografii
 • Praca z tabletem: cyfrowe malarstwo w programie Adobe Photoshop
 • Przemalowywanie zdjęć przeznaczonych do wykorzystania w animacjach i projektach filmowo-telewizyjnych
 • Stylizowanie tekstu i tworzenie logotypów
 • Zaawansowane techniki pracy na warstwach: warstwy zwykłe i korekcyjne, grupy warstw, kompozycje warstw, tryby mieszania (przenikania), style i maski warstw
 • Grafika wektorowa w programie Adobe Photoshop: wykorzystanie narzędzi wektorowych do rysowania oraz zaznaczania wybranych fragmentów obrazu
 • Efektywne posługiwanie się filtrami: łączenie filtrów i praca na warstwach inteligentnych
 • Profesjonalne techniki edycji cyfrowych negatywów w module Camera RAW
 • Praca z obrazami o rozszerzonym zakresie dynamicznym (HDR)
 • Automatyzacja pracy: tworzenie zadań i wsadowe przetwarzanie plików
 • Przygotowanie obrazów do druku na urządzeniach różnego typu: drukarki laserowe i atramentowe, maszyny offsetowe, sitodruk
 • Kontrolowanie procesu separacji obrazu
 • Interfejs i preferencje programu
 • Podstawy teorii obrazu cyfrowego: grafika wektorowa i bitmapowa
 • Koncepcja obszaru roboczego: praca w pojedynczym lub w wielu obszarach roboczych
 • Podstawy rysowania: tworzenie i edycja prostych obiektów
 • Tworzenie i edycja obiektów o większym stopniu skomplikowania
 • Praca na ścieżkach
 • Zaznaczanie wybranych fragmentów obrazu i obiektów
 • Praca z tekstem: tekst znakowy i akapitowy, formatowanie i sprawdzanie pisowni, ramki tekstowe i tekst na ścieżce
 • Kolory i wypełnienia: teoria koloru, przestrzenie CMYK i RGB, kolory dodatkowe z bibliotek Pantone
 • Kreatywne stylizowanie obiektów i elementów tekstowych za pomocą złożonych obrysów i wypełnień
 • Grupowanie obiektów i praca na warstwach
 • Przekształcanie i pozycjonowanie obiektów na stronie
 • Pędzle i rysunek odręczny
 • Symbole
 • Efekty rastrowe w grafice wektorowej
 • Praca z obrazami bitmapowymi: importowanie wielowarstwowych i wielokanałowych plików programu Adobe Photoshop
 • Tworzenie i edycja wykresów
 • Przygotowanie publikacji do druku oraz dystrybucji elektronicznej

2. Adobe Illustrator

3. Adobe InDesign cd

 • Praca z długimi dokumentami: formowanie dokumentów w księgi, tworzenie i edycja rozbudowanych spisów treści oraz skorowidzów, numerowanie stron i podrozdziałów
 • Importowanie plików programów Microsoft Office
 • Podstawy zarządzania kolorem w publikacjach i posługiwanie się kolorami dodatkowymi
 • Przygotowanie publikacji do druku: inspekcja wstępna i tworzenie dokumentu PDF
 • Przygotowanie publikacji do dystrybucji elektronicznej
 • Tworzenie dokumentów multimedialnych i interaktywnych
 • Tworzenie publikacji elektronicznych w programie InDesign: przegląd możliwości
 • Tworzenie dokumentów w formacie PDF
 • Tworzenie dokumentów w formacie ePub
 • Projektowanie dokumentów wg zasady płynnego składu
 • Osadzanie w dokumencie elementów multimedialnych
 • Wzbogacanie dokumentu cechami interaktywnymi
 • Tworzenie i edycja zakładek
 • Tworzenie i edycja hiperłączy
 • Dystrybuowanie dokumentów elektronicznych
 • Systemy miar typograficznych
 • Polskie normy składania tekstu i ich zastosowanie w składzie cyfrowym
 • Nazewnictwo typograficzne: pojęcia i definicje
 • Podstawy projektowania typograficznego
 • Elementarz pisma: fonty, kroje, formaty, strony kodowe, interlinia, kerning, światło
 • Zasady składania w odniesieniu do znaków pisma: interpunkcja, cyfry, ligatury, znaki specjalne
 • Zasady składania w odniesieniu do elementów tekstu
 • Zasady składania w odniesieniu do akapitu: odstępy międzyliterowe i międzywyrazowe, wcięcia, wiersze, dzielenie i przenoszenie wyrazów
 • Przegląd etapów procesu redakcyjnego i podział zadań
 • Korekta techniczna, językowa i merytoryczna publikacji: zasady współpracy z redaktorami, autorami i tłumaczami

5. Typografia i redakcja techniczna publikacji

 • Teoria składu: wprowadzenie do procesów DTP i tok pracy nad publikacją
 • Jednostki miar typograficznych
 • Interfejs i preferencje programu
 • Efektywne posługiwanie się klawiaturą: obsługa kluczowych funkcji programu za pomocą skrótów klawiaturowych domyślnych i własnych
 • Koncepcja obszaru roboczego i stołu montażowego
 • Kompozycja strony w dokumencie: format, marginesy, kolumna i łamy
 • Siatki i linie pomocnicze: profesjonalne techniki rozmieszczania elementów na stronie publikacji; projektowanie na siatkach
 • Tworzenie publikacji wielostronicowych i kontrolowanie układu stron
 • Tworzenie, edycja i wykorzystanie stron wzorcowych
 • Importowanie plików tekstowych i graficznych
 • Formatowanie tekstu w wierszach i akapitach z poszanowaniem norm składu
 • Łamanie tekstu w dokumentach wielostronicowych
 • Podstawy typografii: przegląd kluczowych pojęć i zasad formowania akapitów oraz układania elementów tekstowych na stronie
 • Tworzenie i edycja ramek: tekstowych, graficznych, uniwersalnych
 • Tworzenie i edycja obiektów graficznych oraz praca na ścieżkach
 • Bitmapowe efekty graficzne, miękkie cienie i przezroczystość
 • Style znakowe, akapitowe i obiektowe
 • Efektywne posługiwanie się stylami znakowymi i akapitowymi: stosowanie stylów zagnieżdżonych i formowanie arkuszy stylów, style list wypunktowanych i numerowanych, przenoszenie stylów pomiędzy dokumentami
 • Techniki tworzenia i formatowania tabel przy udziale stylów tabeli i komórki

3. Adobe InDesign

 • Przemysłowe techniki druku
 • Artystyczne techniki druku
 • Rodzaje podłoża
 • Rodzaje wyrobów poligraficznych
 • Procesy introligatorskie: produkcja publikacji książkowej
 • Uszlachetnianie druku

6. Podstawy technologii i procesów drukarskich, introligatorskich

 • Kompozycja otwarta i zamknięta
 • Kompozycja statyczna i dynamiczna
 • Kompozycja symetryczna i asymetryczna
 • Kompozycja rzędowa, pasowa, kulisowa
 • Psychologia postrzegania koloru
 • Kolory podstawowe, drugo- i trzeciorzędne
 • Synteza kolorów: addytywna i subtraktywna
 • Tworzenie schematów kolorystycznych

7. Podstawy kompozycji i wiedzy o kolorach

 • Idea zarządzania plikami w programie Adobe Bridge: interfejs, narzędzia, tok pracy
 • Organizowanie i zarządzanie systemem kopii zapasowych
 • Zarządzanie fontami w systemach Windows i Mac OS
 • Zarządzanie fontami przy użyciu menedżera fontów
 • Podstawy zarządzania kolorem i kalibracji urządzeń
 • Teoria systemów zarządzania kolorem
 • Modele i systemy opisu kolorów HSB, RGB, CMYK i Lab
 • Przestrzenie kolorów
 • Profile kolorów
 • Kalibracja monitora
 • Kalibracja drukarki
 • Kalibracja skanera i cyfrowego aparatu fotograficznego

8. Organizacja warsztatu pracy: zarządzanie plikami i fontami

4. Adobe XD

 • Podstawy projektowania UI/UX
 • Interfejs Adobe XD
 • Nawigacja po dokumencie
 • Środowisko projektowe
 • Konfiguracja Adobe XD
 • Przegląd projektowania stron internetowych i aplikacji
 • Organizacja kolorów i fontów
 • Praca z kształtami, symbolami i ikonami
 • Praca z obrazami
 • Praca z typografią
 • Warstwy z wieloma stronami
 • Komponenty i stany
 • Praca z Repeat Grid
 • Praca z Mood Boards
 • Projektowanie nagłówków, stopek oraz zawartości stron
 • Importowanie plików tekstowych oraz graficznych
 • Responsywność stron i aplikacji
 • Mobilna wersja projektu
 • Tworzenie pop up
 • Udostępnianie projektu
 • Przygotowanie materiałów dla programisty/developera
 • Dokumentowanie interakcji
 • Eksport grafik

CENNIK

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona

ZAPISZ SIĘ
 • 120 godzin kursu
 • Materiały szkoleniowe
 • Wsparcie trenera
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Lunch i przerwy kawowe
 • Dodatkowo dostęp do szkolenia online
 • Możliwa płatność w 3 ratach
ZAPISZ SIĘ

3 990 zł

3 990 zł

Szkolenie zdalne

Szkolenie stacjonarne

 • 120 godzin kursu
 • Zdalnie/bez wychodzenia z domu
 • Materiały szkoleniowe
 • Wsparcie trenera
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Dodatkowo dostęp do szkolenia online
 • Możliwa płatność w 3 ratach

netto

netto

Komfortowe warunki nauki

 • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem
 • Program naszych kursów jest dopasowany do potrzeb rynku pracy. Szkolimy specjalistów, których brakuje na rynku IT
 • Nasze biuro i sale szkoleniowe są nowoczesne i klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
 • Zapewniamy nowoczesny sprzęt komputerowy (nie musisz mieć własnego komputera)
 • Zapewniamy przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, soki, ciastka) oraz lunch - bez dodatkowych opłat

Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie, przychodząc do nas otrzymujesz jakość PREMIUM.

FAQ

Jak mogę zapisać się na kurs?

Zapisu możesz dokonać wypełniając poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły.

Wszystkich płatności dokonuje się najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem zajęć. Płatności można dokonać jednorazowo bądź w 3 ratach - cena pozostaje taka sama.

Jak dokonuje się płatności?

Jeżeli nie pasuje Ci któryś termin zjazdów to nic nie szkodzi. Możesz odrobić zajęcia, na których nie byłaś/eś z kolejną grupą.

Co jeśli nie pasuje mi dany termin?

Na kursach stacjonarnych w naszym biurze zapewniamy sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W przypadku szkolenia zdalnego wystarczy, że posiadasz komputer i Internet. Jeżeli nie masz oprogramowanie udostępnimy Ci je na czas trwania szkolenia.

Czy muszę mieć własny komputer i oprogramowanie?

Czy otrzymam certyfikat?

Każdy uczestnik, który ukończy nasz kurs otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Nasze kursy odbywają się w małych, kameralnych grupach. Zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu osób. Każdy uczestnik szkolenia pracuje na własnym stanowisku komputerowym.

Ile osób uczestniczy w kursie?

Podczas 8 godzin zajęć przewidziane są 2 przerwy po około 15 minut każda oraz dłuższa przerwa lunchowa (okoła 45 minut) Zapewniamy lunch, zimne i ciepłe napoje oraz słone i słodkie przekąski.

Czy są przerwy?

Czy są jakieś wymagania wstępne?

Praktycznie nie ma. Wystarczy, że sprawnie posługujesz się komputerem, szkolenie prowadzone jest od podstaw po zaawansowane techniki

ZAPISZ SIĘ

Nie wiesz, czy kurs jest dla Ciebie odpowiedni? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało - odpowiemy na wszystkie pytania.

NIE CZEKAJ

Kontakt

Expose sp. z o.o.

ul. Skierniewicka 10a

01-230 Warszawa

Budynek Renaissance Tower

(22) 465 88 88

(22) 240 19 99

Katalog szkoleń

Sprawdź pełny katalog szkoleń. Znajdziesz w nim między innymi szkolenia z Grafiki DTP, Grafiki 3D, programów Adobe, Microsoft, Excel, Office, VBA, baz danych i SQL, Power BI, Business Intelligence, programowania, web developer, Python, Bootcampy oraz wiele innych.

SPRAWDŹ

Opinie

Anonim

Bardzo przystępny język dla słuchacza, łatwość zrozumienia.

Anonim

Podobały mi się zajęcia z ES Photoshop i oddzielne rysowanie wektorowe. Podobało się ogólnie wszystko.

Małgorzata Okleja

Dzięki szkoleniu, poznałam wiele nowych możliwości jakie oferuje program, co w dużej mierze usprawniło moją pracę przy obróbce zdjęć.

Magdalena Mission

Szkolenie przydatne pod wieloma względami, uzupełnia wiedzę oraz wskazuje owe rozwiązania.

Anonim

Zajęcia praktyczne, tworzenie wizytówek, wszystko było OK.

Krzysztof Kozioł

Edyta Cyran

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i fachowo w miłej atmosferze.

Dagmara Kwiecińska

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione, nawet te ponadprogramowe.

Sebastian

Bardzo mila fajna atmosfera. Dowiedziałem się wielu nowych i ciekawych umiejetności.

Krystyna Bielecka

Oceniam bardzo pozytywnie, wielkie zaangażowanie w prowadzenie szkolenia, doskonała komunikatywność, obserwacja grupy i sprawdzanie przyswajania wiedzy przez poszczególne osoby

Anonim

Szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, sympatyczny prowadzący. Wszystko było OK!

Szkolenie było bardzo przydatne, wszelkie zagadnienia które mnie interesowały zostały poruszone i rzetelnie wyjaśnione, nawet te ponadprogramowe. Zdobycie takiej wiedzy samemu, skutkowałoby poświęceniem o wiele większej ilości czasu.Trener Pan Łukasz Oberlan był jak najbardziej przygotowany do zajęć, prowadził szkolenie profesjonalnie, idealnie wyważając proporcje pomiędzy teorią i praktyką. Jestem pełen podziwu dla jego wiedzy merytorycznej i umiejętności.

Anonim

Uważam, że trener sprawił, że szkolenie było przystępne i bardzo ciekawe.