fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy Excel Power BI - Power Query i Power Pivot

Pakiet Microsoft Office nie jest Ci obcy i wiesz, jak korzystać z jego podstawowych narzędzi. Czy na pewno znasz wszystkie ich możliwości? Kursy Excel Power BI pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności analityczne i poszerzyć wiedzę w zakresie zaawansowanego przetwarzania danych. Dzięki Excel Power BI nauczysz się tworzenia zaawansowanych raportów i dashboardów, które transformują dane w praktyczne i łatwo przyswajalne informacje. Szkolenia Power BI otwierają drzwi do głębszego zrozumienia trendów biznesowych i pomagają w podejmowaniu świadomych decyzji.

Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
24.06.2024 - 25.06.2024
Cena szkolenia:
Od 1 161 PLN /netto
Czas trwania
40 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
-
Cena szkolenia:
Od 1 971 PLN /netto
Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
01.07.2024 - 02.07.2024
Cena szkolenia:
Od 764 PLN /netto
Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
11.07.2024 - 12.07.2024
Cena szkolenia:
Od 764 PLN /netto
Czas trwania
16 godzin
Uzyskany certyfikat
Expose
Najbliższy termin
07.10.2024 - 08.10.2024
Cena szkolenia:
Od 891 PLN /netto

Kursy Excel Power BI – zdobądź kompetencje do analizy danych

Czy wiesz, że narzędzie Power Query Excel może Cię uratować od godzin monotonnej, ręcznej pracy? Nasze szkolenie Excel Power Query nauczy Cię, jak automatyzować procesy, łącząc i przekształcając dane z różnych źródeł. Będąc w stanie efektywnie korzystać z Query Excel, Twoja praca stanie się zdecydowanie bardziej wydajna. Zarządzanie dużymi zbiorami danych jest nieodzowne w świecie biznesu. Nasze szkolenie Excel Power Pivot pomoże Ci zdobyć umiejętności, które są niezbędne do efektywnego zarządzania tymi informacjami. Dodatkowo, dowiesz się, jak używać dodatku Power Pivot, aby tworzyć modele danych, które umożliwiają analizę i generowanie raportów.

Zarządzanie i analiza dużych zbiorów danych nie musi być skomplikowana. Nasz kurs Excel Power Pivot i Power Query są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci zrozumieć i wykorzystać dodatki Excela w codziennej pracy. Po ukończeniu naszych szkoleń Microsoft, będziesz z łatwością posługiwać się edytorem Power Query, co z kolei pozwoli Ci na szerszą i bardziej szczegółową analizę danych, szczególnie istotną w branży IT. Przekształcaj, oczyszczaj i łącz dane z różnych źródeł, wykorzystując nasz kurs Excel Power Query.

Power Query i Power Pivot – jak korzystać z tych narzędzi

Kurs Power Query i Power Pivot to szkolenia z zakresu dodatków Business Intelligence, które pozwolą Ci korzystać z programu Excel w jeszcze większym zakresie. Narzędzia te umożliwiają samodzielną analizę danych i korzystanie z funkcji wizualizacji. Expose posiada też inne kursy i szkolenia dla branży IT, które ułatwią pracę, jak na przykład kurs Microsoft Exchange. Pakiet Microsoft Excel Power BI usprawni działania w programie Excel.

Kursy i szkolenia Microsoft przygotowane przez Expose nie tylko uczą, jak korzystać z podstawowych programów pakietu, ale pozwalają też zgłębić wiedzę w zakresie narzędzi specjalistycznych każdego z nich. Microsoft Excell Power BI to szkolenie, które ułatwi Ci pracę w Microsoft Excell z wykorzystaniem przydatnych dodatków. Nie tylko usprawniają one pracę, ale umożliwiają tworzenie własnych formuł i wzbogacanie danych. Kurs Power Query umożliwia korzystanie z samodzielnej analizy biznesowej, która ułatwia znajdowanie danych. Z kolei przy zdobyciu wiedzy w ramach kursu Power Pivot będziesz mógł zarządzać dużymi zbiorami danych. Jeżeli pracujesz w branży IT, wiesz, że jednym z najważniejszych narzędzi jest też specjalistyczny język – poznasz go, decydując się na kurs Microsoft Excel VBA. To jedynie część naszej oferty – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów i szkoleń Microsoft.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.