fbpx

Wybierz odpowiednie szkolenie

Kursy i szkolenia z Sketchup

Zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji i umiejętności projektowania 3D? Kurs SketchUp, dostępny w naszej ofercie pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w dziedzinie modelowania 3D, niezależnie od tego, czy zajmujesz się architekturą, projektowaniem wnętrz, efektami specjalnymi, czy tworzeniem gier komputerowych. Z nami poznasz wszystkie tajemnice programu SketchUp i podszlifujesz swoje umiejętności projektowe.

Co możesz zyskać decydując się na nasze szkolenie SketchUp?

Nasi trenerzy to prawdziwi profesjonaliści w swojej branży, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń dla firm IT i nie tylko! Dzięki temu możemy zagwarantować Ci najwyższy poziom nauczania, ciekawe materiały szkoleniowe i solidną dawkę konkretnej wiedzy, bez wodolejstwa!

Decydując się na nasz kurs SketchUp zyskujesz:

W Expose oferujemy Ci profesjonalne kursy, bootcampy i szkolenia z grafiki 3D, projektowania, modelowania, programowania i nie tylko! Jeśli zainteresował Cię nasz kurs SketchUp, zachęcamy Cię również do zapoznania się z naszą ofertą na szkolenia i kursy Blender, a także szkolenia z programu graficznego Maya.

Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.