fbpx

Warto wiedzieć

Szkolenia dofinansowane

Wróć

Karta warszawianki i warszawiaka

o karcie Warszawianki i Warszawiaka

Podstawowe informacje

Karta warszawianki / Karta warszawiaka lub Karta młodej warszawianki/ Karta młodego warszawiaka jest narzędziem realizacji polityki kulturalnej i społecznej. Dostępna jest dla mieszkanek i mieszkańców płacących podatki w Warszawie. Ma na celu zwiększenie dostępu do dóbr kultury, sportu, usług i towarów w formie ulg i preferencji dla posiadaczy Kart. Więcej informacji o ofercie z Kartą na stronie: http://karta.um.warszawa.pl/.

Expose sp. z o.o. jest partnerem programu Karta warszawianki / Karta warszawiaka realizowanego przez miasto stołeczne Warszawa. Karta, czyli Karta warszawianki/ Karta warszawiaka lub Karta młodej warszawianki/ Karta młodego warszawiaka uprawnia do zakupu szkoleń stacjonarnych oraz online z pakietu Microsoft Office oraz Grafiki i DTP ze zniżką 5%.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaką zniżkę mogę otrzymać?

Karta, czyli Karta warszawianki/ Karta warszawiaka lub Karta młodej warszawianki/ Karta młodego warszawiaka uprawnia do zakupu szkoleń stacjonarnych oraz online z pakietu Microsoft Office oraz Grafiki i DTP ze zniżką 5%.

Jakie szkolenia objęte są zniżką?

Karta, czyli Karta warszawianki/ Karta warszawiaka lub Karta młodej warszawianki/ Karta młodego warszawiaka uprawnia do zakupu ze zniżką szkoleń stacjonarnych oraz online z pakietu Microsoft Office oraz Grafiki i DTP.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać zniżkę?

Należy posiadać Kartę warszawianki/ Kartę warszawiaka lub Kartę młodej warszawianki/ Kartę młodego warszawiaka. Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki na wybrane szkolenie, prześlij nam numer swojej Karty.

pobierz

Pliki do pobrania

  Dofinansowanie szkoleń
  Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected].

  Gratulacje!
  Wniosek został wysłany prawidłowo.
  Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.