fbpx

Warto wiedzieć

Szkolenia dofinansowane

Wróć

Dofinansowanie BUR

o dofinansowaniu

Podstawowe informacje

Expose sp. z o.o. posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych ze statusem podmiotu z dofinansowaniem. Baza Usług Rozwojowych (BUR) prowadzona jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Baza Usług Rozwojowych umożliwia dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych ze środków z Europejskiego Funduszu Społecznego. Korzystanie z Bazy Usług Rozwojowych jest całkowicie bezpłatne. Szkolenia są dofinansowane nawet do 80% dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wpis do BUR uzyskaliśmy na podstawie posiadanego przez Expsoe sp. z o.o. certyfikatu systemu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015-10.

Zobacz aktualne usługi szkoleniowe Expose w Bazie Usług Rozwojowych

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób możesz otrzymać dofinansowanie na szkolenie lub kurs online?

W Bazie Usług Rozwojowych wybierz szkolenie, którym jesteś zainteresowany. Następnie skontaktuj się z nami, aby potwierdzić jego termin.
Aby otrzymać wsparcie z BUR zgłoś się do właściwego Operatora czyli instytucji, która zajmuje się finansowaniem usług szkoleniowych i doradczych i złóż wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).

Gdzie należy ubiegać się o wsparcie?

Wniosek o wsparcie finansowe należy składać u Operatora właściwego ze względu na siedzibę, filię lub jednostkę organizacyjną pracodawcy. Operator działa na terenie konkretnego województwa lub jego części zaś procedury przyznawania środków różnią się dla każdego z województw.

Dofinansowanie szkoleń i usług doradczych

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz ich pracownicy, w tym również osoby pracujące na własny rachunek, mogą ubiegać się o refundację kosztów poniesionych na szkolenia i doradztwo. Dofinansowanie może sięgać do 80% ceny usługi!

Jak zdobyć dofinansowanie z BUR krok po kroku?

 1. Wybór oferty szkoleniowej
  Osoba zainteresowana szkoleniem poszukuje i wybiera odpowiednią ofertę na stronie Bazy Usług Rozwojowych. Przeglądanie ofert nie wymaga posiadania konta.
 2. Decyzja o udziale w szkoleniu – dokonanie zgłoszenia na usługę
  Aby móc ubiegać się o dofinansowanie, wyboru usługi należy dokonać za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych – BUR i za jej pośrednictwem dokonać zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu.
 3. Finansowane udziału w szkoleniu
  Przedsiębiorca składa wniosek o dofinansowanie wybranego szkolenia u właściwego operatora. Po zatwierdzeniu wniosku zostaje podpisana umowa wsparcia finansowego.
 4. Realizacja usługi szkoleniowej lub doradczej
  Firma świadcząca wybraną usługę wystawia fakturę, a uczestnicy zajęć wypełniają ankietę.
 5. Rozliczenie udzielonego wsparcia finansowego
  Przedsiębiorca przekazuje operatorowi fakturę za usługę, a ten weryfikuje jej poprawność i dokonuje przekazania przydzielonych środków.

Gdzie uzyskać informacje dotyczące Bazy Usług Rozwojowych?

Wszelkich informacji dotyczących sposobu funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych znajdziesz w serwisie informacyjnym, dostępnym pod adresem: http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/. W przypadku pytań lub wątpliwości można również skorzystać z pomocy konsultantów dostępnych:

  Dofinansowanie szkoleń
  Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected].

  Gratulacje!
  Wniosek został wysłany prawidłowo.
  Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.