fbpx

Warto wiedzieć

Szkolenia dofinansowane

Wróć

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

o dofinansowaniu

Podstawowe informacje

Uzyskałeś status bezrobotnego? Nie trać czasu! Podnieś swoje kwalifikacje. Czy wiesz, że Urząd Pracy może sfinansować Twoje szkolenia zawodowe? Każda osoba bezrobotna ma do wykorzystania od 4 500 zł do 6000 zł na ten cel. Wniosek możesz złożyć już dziś. Trwa to tylko 1 dzień. Zobacz jakie to proste! 🙂

złóż wniosek

Wystarczy kilka kroków

Krok 1

Wybierz szkolenie komputerowe z oferty Expose Sp. z o.o. dostępnej na stronie internetowej www.expose.pl. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia, skontaktuj się z nami – ułożymy program szkolenia odpowiadający Twoim potrzebom.

Krok 2

Zadzwoń do nas: 22 465 88 88 lub 537 01 88 88 lub napisz na [email protected]. Otrzymasz od nas kompletny wniosek do wypełnienia. Tylko 3 strony, na których należy napisać, dlaczego akurat to szkolenie zostało Przez Ciebie wybrane oraz w jaki sposób pomoże Ci się rozwijać i ewentualnie zdobyć pracę.

Krok 3

Pozostałą część wniosku wypełniamy my. Zajmie nam to nie więcej niż 1 dzień. Następnego dnia przyjdź do nas odebrać naszą część wniosku i razem z Twoim złóż w Urzędzie Pracy u doradcy zawodowego lub pośrednika pracy.

Decyzja o skierowaniu na szkolenie zapada zwykle po 15 dniach roboczych.

Warto wiedzieć

Czy wiesz, że jeśli po zakończonym szkoleniu będziesz chciał założyć działalność gospodarczą lub dostaniesz poręczenie o ewentualnym zatrudnieniu od przyszłego Pracodawcy, taki wniosek traktowany jest priorytetowo?

Nie czekaj! Już dziś napisz do nas, a my pomożemy Ci we wszelkich formalnościach. Czas to pieniądz – TWÓJ PIENIĄDZ! Zapraszamy!

  Dofinansowanie szkoleń
  Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected].

  Gratulacje!
  Wniosek został wysłany prawidłowo.
  Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.