fbpx

Sprawdź swoje umiejętności

Wróć

Adobe Certified Associate (ACA)

o egzaminie ACA

Adobe Certified Associate

Produkty firmy Adobe to niekwestionowany standard na rynku grafiki komputerowej. Adobe Photoshop jest podstawowym narzędziem pracy w drukarniach, przy projektowaniu materiałów reklamowych, ulotek, folderów – żaden szanujący się projektant stron internetowych nie używa innego narzędzia. Adobe Flash używany jest z kolei na prawie każdej stronie internetowej i zapewnia bogatą animowaną wizualizację zawartości. Adobe Dreamweaver pozwala w wygodny i szybki sposób tworzyć profesjonalne i atrakcyjne strony internetowe. Dobra znajomość Adobe Premiere to rozwój swojej kariery przy w produkcji profesjonalnych filmów. Studia filmowe korzystają właśnie z tego oprogramowania.

Aktualnie wszystkie egzaminy Adobe Certified Associate można odbywać w trybie stacjonarnym jak również w trybie zdalnym, z dowolnego miejsca na świecie. Egzaminy w trybie stacjonarnym realizowane są w naszym biurze w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10A. W celu uzyskania szczegółów oraz zapisu na egzamin skontaktuj się z nami. Data oraz godzina przystąpienia do egzaminu ustalane są indywidualnie.

Język Egzaminu

W wersji polskiej możliwe jest zdawanie egzaminu tylko z programu Adobe Photoshop. Z pozostałych programów egzaminy odbywają się w języku angielskim. Aby uzyskać więcej informacji o możliwej wersji językowej danego egzaminu kliknij TUTAJ.

Lista egzaminów ACA (Adobe Certified Associate)

NazwaOpis
Visual Communication Using Adobe PhotoshopEgzamin Visual Communication Using Adobe Photoshop sprawdza posiadanie podstawowych umiejętności w zakresie komunikacji za pomocą programu Photoshop.
Print & Digital Media Publication Using Adobe InDesignEgzamin Print & Digital Media Publication Using Adobe InDesign sprawdza podstawowe umiejętności w zakresie publikowania materiałów za pomocą programu InDesign.
Graphic Design & Illustration Using Adobe IllustratorEgzamin Graphic Design & Illustration Using Adobe Illustrator sprawdza posiadanie podstawowych umiejętności w zakresie projektowania grafiki oraz tworzenia ilustracji za pomocą programu Illustrator.
Interactive Media Using Adobe Flash ProfessionalEgzamin Interactive Media Using Adobe Flash Professional sprawdza posiadanie podstawowych umiejętności w zakresie projektowania rozbudowanych materiałów za pomocą programu Flash Professional.
Web Authoring Using Adobe DreamweaverEgzamin Web Authoring Using Adobe Dreamweaver sprawdza posiadanie podstawowych umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych za pomocą programu Dreamweaver.
Video Communication Using Adobe Premiere ProEgzamin Video Communication Using Adobe Premiere Pro sprawdza podstawowe umiejętności w zakresie komunikacji za pomocą programu Adobe Premiere Pro.

Cennik certyfikacji ACE

* Voucher + Retake oznacza egzamin wraz z egzaminem poprawkowym na wypadek ewentualnego niepowodzenia przy pierwszym podejściu.

** Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% podatku VAT

NazwaCena**
ACA Voucher239,00 zł
ACA Voucher + Retake*289,00 zł

opinie

Co o nas mówią?

Egzamin zdawany w formie zdalnej w czasie pandemii. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów.

Cezary Wilk
Egzamin MOS Excel

Szybko, sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Egzamin zdany w pierwszym podejściu po kursie Specjalista MS Excel.

Monika Grochowska
Egzamin MOS Excel

Wszystko w jak najlepszym porządku. Sala egzaminacyjna przestronna, cicha, klimatyzacja sprawna.

Elżbieta Smolińska
Egzamin MOS Excel Expert

Egzamin zdawałem w 2019 roku z Adobe Photoshop. Wszystko odbyło się jak należy. Sprzęt dostosowany do potrzeb egzaminu.

Łukasz Pawlak
Egzamin Adobe Expert (ACE Expert)

Wszystko ok, dobre warunki do zdawania egzaminu, to kolejny egzamin zdawany w Expose. Polecam!

Piotr Jankowski
Egzamin Microsoft MTA

  Egzaminy
  Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Expose sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10a. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected]

  Gratulacje!
  Wniosek został wysłany prawidłowo.
  Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.