fbpx

Microsoft Power BI jak zacząć szkolenie?

Microsoft Power BI — jak zacząć przygodę z zaawansowanym narzędziem, by móc później efektywnie z niego korzystać? Na rynku dostępnych jest wiele szkoleń i kursów oferujących naukę z zakresu BI Microsoft — zarówno w stopniu podstawowym, jak i zaawansowanym. Wybór najlepszego z nich może być trudny. Dlatego też chcemy Ci pomóc w wyborze odpowiedniego szkolenia — takiego, które umożliwi Ci zdobycie wiedzy oraz pomoże w realizacji pierwszych samodzielnych projektów i raportów.

Poniżej omawiamy, czym jest wspomniane narzędzie, do czego służy i jak wybrać najlepszy Microsoft Power BI kurs.

Microsoft Power BI – co to i dla kogo?

Microsoft Power BI to narzędzie, które służy głównie do przeprowadzania analiz biznesowych. Usługa Power BI idealnie sprawdza się do następujących zadań:

 • import danych,
 • przetwarzanie danych o niskiej jakości,
 • automatyzacja procesu odświeżania,
 • tworzenie raportów,
 • przygotowywanie interaktywnych wizualizacji analiz,
 • publikacja wyników analiz w sieci oraz w aplikacjach na urządzeniach mobilnych.

Microsoft Power BI – jak zacząć szkolenie?

Microsoft Power BI to zaawansowane narzędzie, którego funkcjonalności najlepiej jest poznać pod okiem profesjonalistów. Dlatego też warto wybrać szkolenie z zakresu Microsoft Power BI, które umożliwi Ci dokładne poznanie tego programu. Nasze kursy informatyczne pozwalają skutecznie podnieść swoje kwalifikacje w zakresie analityki biznesowej, uzyskać certyfikat ze znajomości programu Power BI, zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy lub poziom umiejętności Twojego zespołu.

Jak zacząć kurs? Na początek warto się zapoznać z dostępnymi rodzajami szkoleń. U nas znajdziesz m.in. kurs Power BI z wizualizacji danych, kurs języka DAX, kurs Microsoft Excel Power Query, a także kurs Microsoft Excel Power Pivot.

Szkolenia Power BI — dlaczego warto je wybrać?

Szkolenie Power BI kompleksowo przygotowuje do pracy z biznesową analizą danych na każdym szczeblu. Elastyczność, wysoki poziom nauki oraz atrakcyjne zaplecze materiałowe pozwoli Ci na szybkie opanowanie wszystkich tajników programu.

Decydując się na szkolenie Microsoft Power BI, otrzymujesz:

 • certyfikat po ukończeniu kursu Microsoft Power BI,
 • ofertę dopasowaną zarówno dla firm, jak i osób prywatnych,
 • zwrot kosztów (jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań),
 • dostęp do profesjonalnej kadry praktyków i wykwalifikowanych szkoleniowców,
 • pakiet materiałów szkoleniowych utrwalających wiedzę.

Kursy Microsoft Power BI i nie tylko — nasza oferta

Expose nie jest typową firmą szkoleniową — jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą ze świeżym spojrzeniem na utarte rozwiązania w branży IT. Za Expose stoją osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją, naszą misją jest podnoszenie jakości i efektywności pracy.

Oprócz szkolenia z zakresu Microsoft Power BI, w Expose znajdziesz również inne kursy Microsoft z dziedzin związanych z IT, projektowaniem, grafiką, czy programowaniem. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

udostępnij:
Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.