fbpx

Popularne programy do obróbki grafiki – Jaki wybrać?

Programy do obróbki grafiki dają duże pole do popisu dla każdego, kto chce się tym zająć. Najpopularniejsze programy to Photoshop i GIMP. Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele innych programów, które mogą być również przydatne. Jeśli nie wiesz, jaki program graficzny do obróbki zdjęć, a nawet grafik 3D najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do zapoznania się z ich krótką charakterystyką.

Grafika 3D

Warto iść z duchem czasu i myśląc o rozwoju swojej kariery pomyśleć o możliwościach, jakie dają rozwijające się technologie. Tworzenie i wykorzystywanie grafik 3D może być szansą na spory sukces. W tym celu warto zapoznać się z funkcjami, jakie zapewnia taki program do obróbki grafiki jak Blender, Cinema 4D i ZBrush.

Kurs blendera dla początkujących pozwala zdobyć wiedzę na temat tego, jak właściwie renderować i tworzyć animacje 3D właśnie przy wykorzystaniu tego narzędzia.

Cinema 4D to potężne narzędzie do tworzenia grafiki trójwymiarowej, które można wykorzystać do stworzenia realistycznych lub abstrakcyjnych obrazów.

Natomiast ZBrush to program do modelowania 3D, który umożliwia precyzyjne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów.

Jesteśmy pewni, że w ofercie Expose znajdziesz kurs grafiki 3D, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Przeznaczone są one zarówno dla zupełnych amatorów, jak i osób od dawna pracujących jako grafik.

Grafika komputerowa i DTP

Jako programy do obróbki grafiki doskonale sprawdzają się też te, których obsługi nauczysz się wybierając kursy z kategorii grafika i DTP. Dzięki temu od podszewki poznasz Adobe After Effects, Illustrator, InDesign, Lightroom, Photoshhop, Premiere Pro, XD oraz DTP i Prepress.

Kurs Photoshop przyda się każdemu, kto chce, by program do obróbki zdjęć umożliwiał tworzenie profesjonalnych grafik. Takich, dzięki którym nikt nie pozna się, że stworzono je przy pomocy programu.

Adobe InDesign i Illustrator przyda się szczególnie tym, którzy interesują się DTP – projektowaniem i składaniem publikacji. Natomiast szkolenia związane z obsługą Adobe After Effects polecamy osobom szukającym narzędzia do tworzenia animacji i efektów specjalnych. Z kolei program do obróbki graficznej Adobe XD przyda się tym, którzy projektują strony internetowe i aplikacje.

Jak widzisz, programów do obróbki grafiki jest naprawdę dużo. By mieć pewność, że w pełni korzystasz z ich możliwości, warto zdecydować się na specjalistyczny kurs z naszej oferty. W ofercie Expose znajdziesz też inne szkolenia i kursy IT. Zdobytą w trakcie nich wiedzę sprawdzisz podczas autoryzowanych egzaminów.

udostępnij:
Gratulacje!
Wniosek został wysłany prawidłowo.
Dziękujemy za przesłanie zapytania. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.